Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen egy igazi legjobb barátnő?

Milyen egy igazi legjobb barátnő?

Figyelt kérdés
Milyen, miről szoktatok beszélni, milyen gyakran találkoztok, meg ilyenek?

2012. febr. 10. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Megbízható, segítőkész, mellettem áll. Bármit meg tudunk beszélni. Osztálytársak vagyunk, szóval gyakran találkozunk. De sulin kívül is szoktunk találkozni, elmegyünk egymáshoz, vagy csak beülünk egy kávéra.
2012. febr. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De miről beszélgettek?

Amúgy mindenkit felpontozok:)

2012. febr. 10. 21:34
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálam az a lényeg, hogy legyen köztünk vmi kapocs. Értsen meg, érdekeljék a lelkem kis rezdülései, akarjon segíteni és igenis lehessen komolyabb, lelkisebb témákról is beszélgetni-persze ez nem azt jelenti, hogy nem szoktunk hülyéskedni, pasikról meg sztárokról beszélni, mert ezekre is szükség van :). Nem találkozunk túl gyakran, mert már 22 évesek vagyunk, és két kböző egyetemen tanulunk, de nem érzem azt, hogy gyengülne a barátságunk azzal, ha néha havonta 1-2x találkozunk csak (egyébként mindig másmilyen gyakorisággal találkozunk, a saját kis időbeosztásunktól függ)... mindig ott folytatjuk, ahol abbahagytuk :D.


Egyébként pasikról, filmekről, színházról, könyvekről meg arról szoktunk beszélni, kivel mi történt legutóbb... kb. ennyi :).

2012. febr. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%
Amikor nem figyelsz oda, jóóól megszopat.
2012. febr. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi nem járunk egy suliba, de heti egyszer-kétszer mindenképp találkozunk, és próbálunk minden nap beszélni amúgy is. Mi közel mindenről szoktunk beszélgetni. A közös ismerőseink közti pletykáktól kezdve komoly családi problémákig mindent meg tudunk osztani egymással, és tudom, hogy a titkaimat senki nem fogja megtudni tőle. Sokat nevetünk, viccelődünk egymással. El se tudom képzelni nélküle az életemet, de nem vagyunk összenőve. Szerintem ez így jó.

Talán egy dolog van amiről annyira nem beszélünk (szexualitás). Persze így nagy vonalakban felmerül, de úgy gondolom, hogy ez amúgy is csak a "résztvevőkre" tartozik.

Nem tudom leírni, hogy milyen. Túl jól ismerem ahhoz, hogy megtudjam határozni...:)

2012. febr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindenről tudunk beszélgetni ( pasik, sport, tv, mindennapok, könyv, ruhák, hülyeségek, stb. ) , minden héten találkozunk legalább 2x, osztálytársak vagyunk egyébként! :)

Megbízható, kedves, segítőkész, vicces!

2012. júl. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!