Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mondanátok véleményt, adnátok...

Mondanátok véleményt, adnátok pár tanácsot, hogy min lenne érdemes változtatnom? (Kép)

Figyelt kérdés

Általában egy kicsit félénk, visszahúzódó vagyok, szóval lehet, hogy talán ezért nem is keresik a férfiak annyira a társaságomat... de már az is eszembe jutott, hogy talán velem, a külső megjelenésemmel van a baj. :S


Tudnátok nekem adni pár tippet, hogy min kéne változtatnom? Mire figyeljek jobban? Mit tanácsoltok a külsőmmel kapcsolatban?


1. kép (hétköznap): [link]


2. kép (ez szilveszterkor készült): [link]


3. kép (szülinap): [link]


Túlzásba viszem a sminket? Vagy túl furcsán öltözködöm? Nem értem, miért nem tudok ismerkedni a férfiakkal... :S Mintha félnének tőlem, vagy én nem is tudom. :(


Előre is köszi a tippeket.


19/L



2012. márc. 13. 16:34
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
75%
Tudod mit? Töltsél fel hangmintát. Lehet hogy a hanglejtéssel van gond.
2012. márc. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Nagyon szép vagy! Nincs veled semmi gond, talán az, hogy kicsit visszahúzódóbb vagy így a fiúk sem mernek nagyon kezdeményezni.

Most rád írnék fb-n de azért belátom, kicsit gáz lenne gyk-n és fb-n ismerkedni :D

19F

2012. márc. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a bátorítást, és hogy őszintén leírjátok a véleményeteket.


Az eddigi hozzászólásokból arra tudok következtetni, hogy akkor valószínűleg inkább a hozzáállásommal van a baj, és azzal, hogy visszahúzódó vagyok, meg ha fiúkkal kell beszélgetnem, kicsit nehezebben oldódom fel a beszélgetések során.


Erre tudnátok nekem adni valami tippet? Mit csináljak? Hogy legyen bátrabb, ha már megszólít valaki és elkezdünk beszélgetni? Az első pár mondat után általában zavarba jövök és sose tudom, mit mondjak... :$

2012. márc. 13. 16:52
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

A megoldás a sokkterápia. Hozzá kell szoktatnod magad a pasikkal való kommunikációhoz. Én is így csináltam, csak én pasi vagyok, tehát csajokkal.

Szóval. Keresd az alkalmat az életben amikor pasikkal, lehetőleg jó pasikkal dumálhatsz. Ha tetszik a pultos a kávézóban vagy a pincér, vagy a benzinkutas vagy mittomén, akkor a hivatalos beszélgetést terjeszd ki egy pár kérdéssel, hogy kialakuljon egy hosszabb-rövidebb párbeszéd valamiről. Előbb utóbb bárhol bárkivel tudsz majd felszabadultan beszélgetni.

2012. márc. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Inkább az lehet, hogy a visszahúzódásodat a férfiak, elutasításnak veszik. Nem feltétlen az a baj, hogy nehezen oldódsz fel, hanem elég egy pillantás, s már fordul is meg a férfi aki hozzád indult. Nevezhetjük "látszat gőg"-nek, tehát azt hiszik, hogy nem elég jók neked. Nem azért mert nem vagy szép. (Hiszen szép vagy.)

Tehát az első pillantásoddal ha elutasítasz valakit, akkor az nem fog próbálkozni. Ha meg igen, akkor az nem fog neked megfelelni, minden valószínűség szerint.


S lenne még, de nem akarok túl hosszan írni.

2012. márc. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

A második képen feleségül jössz hozzám?



Nincs veled semmi baj. Én speciel azt gondolnám foglalt vagy.Van palid aki ügyvéd vagy valami 27-28éves bróker.



34F

2012. márc. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Végre egy nem pózolós, és szép, eredeti kiscsaj! Szerintem elbűvölő a mosolyod, jó a kisugárzásod, a sminked nekem kicsit sok.

Egy veled egyidős srác

2012. márc. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Az első képen valahogy furcsán nézel ki, ott nem mondanálak szépnek, a 2. képen nézel ki a legjobban, sokkal jobban illik összefogva a hajad. A 3. képen a kivasalt haj nagyon nem illik :)
2012. márc. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg szép vagy, és szerintem a göndör haj sokkal jobban áll, mint az egyenes.
2012. márc. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

szerintem is nagyon szép vagy,főleg a második képen(: egyébként nemtudom,hogy csak a kép minősége miatt,vagy mert mind teljesen más időszakban készült, de ugye a második képen tök szép fehér a bőröd, a másik kettőn meg eléggé barnítottnak tűnik. szerintem a fehér bőr jobban áll, de ez csak az én véleményem(: nekem mondjuk eleve scak a fehér bőr jön be...

egyébként én is eléggé visszahúzódó vagyok, és régebben mondták nekem,hogy az is lehet, hogy a srácok nem mernek kezdeményezni, azért, amit valaki már írt,hogy a kis csendességemet elutasításnak veszik, vagy pedig mert nem is tudnak hogy hozzám szólni, félnek hogy megbántják a kis érzékeny lelkemet:D (vagy valami ilyesmi..)

semmi gáz nincs veled, szerintem nyílj ki egy kicsit. nekem sikerült(:

2012. márc. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!