Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műkörmösök! A saját körmöm...

Műkörmösök! A saját körmöm mindig felválik a műkörömtől, ezért mindig leszedem az egészet, és újraépítem. Mit csináljak, hogy ne kelljen ezt?

Figyelt kérdés
A saját körmöm nagyon vékony és hajlékony, lehet, hogy ez a baj?

2012. máj. 12. 14:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Az absolute nails az egyik leggagyibb márka.

Ha pedig sosem tanultad, valószínűleg a technikád sem jó. Plusz az is lehet, hogy a saját körmöd nő el az anyag alól, azért válik el. azzal nem lehet mit csinálni. Amúgy is, a frissen épített köröm sokkal szebb, mint az állandóan töltött.

2012. máj. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
allor mit használjak?
2012. máj. 12. 19:18
 13/21 anonim válasza:
Leginkább semmit, bízd szakemberre. De ha márkára vagy kíváncsi a Nail artists a legjobb. De azt meg úgysem fogod megvenni.
2012. máj. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Mért ne venném meg? Nem bízom szakemberre, nem azért kérdeztem, hogy lebeszéljetek róla, hanem hogy segítsetek, hogy hogy tudnám ÉN SAJÁT MAGAMNAK jobban megcsinálni!
2012. máj. 15. 14:50
 15/21 anonim ***** válasza:
azért nem fogod megvenni, mert 16 ezer belőle egy tégely. Amúgy tényleg jó.
2012. máj. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Ha 50 ml, akkor megveszem 16000ért:)
2012. máj. 15. 18:16
 17/21 anonim ***** válasza:

Crystal nails-es cuccok is nagyon jók.És nem ennyire drágák..bár azért van áruk.

Zsirtalanitót használsz és jól megreszeled a körmöd mielött épited?Ez is lehet a probléma.

Na meg persze az anyag is sokban befolyásolja a dolgokat,próbáltam már ki gagyi(lina) zselét és hát had ne mondjak inkább véleményt a végeredményröl.

2012. máj. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Vettem crystal nailses zseléket, remélem jobb lesz:D

megreszelem jól meg zsírtalanítót is használok.

Köszönöm a segítséget!

2012. máj. 28. 13:54
 19/21 anonim ***** válasza:

4es vagyok én is a chrystal nails termékeket ajánlom neked! Fontos tényleg a jó minőségű anyag! Szépet de nem tartósat jó technikával lehet csinálni olcsó alapanyagokból is,nekem ez a tapasztalatom.Viszont drága termékekkel is lehet sz*rt csinálni! Én már 1,5éve járok körmöshöz, eddig már 4 körmösnél voltam. A legelső nagyon elszúrta a körmeimet,mert tippest csinált,nagyon egybereszelte és levékonyította a körmeimet.Aztán a második alkalom után elmentem máshoz.Ide még tettem fel képeket is, hogy milyen ocsmány körmöket csinált nekem mindig,noha iszonyat drága anyagokkal dolgozott.Nem is tudom hogy bírtam hozzá járni 1évig. Aztán egy alkalomra voltam egy olyannál,aki álomszép körmöket csinált,végre olyat amilyet akartam(de ez sajna vidéken volt és OLCSÓ anyagokból dolgozott,mégis tartós lett).A lényeg, hogy most drágább körmöshöz járok,aki szerintem félig-meddig dolgozik tartós anyagokkal(többnyire chrystalt használ),de mindig gyönyörűek a körmeim.


Szóval kérdező ne add fel,tényleg gyakorlás kérdése.Az én körmösöm is magának csinálja a körmét és gyönyörűek :) Ha lenne induló készletem és pénzem anyagokra,tuti én is magamnak csinálnám :)

2012. máj. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Köszi:)) Hát eddig még nagyon jó!:)
2012. jún. 2. 17:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!