Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A vékony, alacsony lányok...

A vékony, alacsony lányok tetszenek csak az érett nagy darab nők nem, ez normális?

Figyelt kérdés
A tipikus, fiatal tini lányok, a kicsi, feszes cicijükkel és fenekükkel, vékony alakjukkal, szép hosszú hajukka és bájos arcukkal a gyengéim és emiatt nagyon válogatós vagyok. Pedig minden második, harmadik tini lány ilyen és tetszik nekem, sok lány van, aki nekem bejön, de mégis válogatós vagyok. Szerintetek ebből lehetnek problémáim, lehet emiatt nem is volt még barátnőm? Ugyanis az ilyen aranyos, kislányos testalkatú lányok bizony foglaltak mind már általában.

2012. jún. 9. 01:47
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

ma 02:22


Akkor nagyon sok tökéletes alkatú lány van, mert én csak egy átlagos nap rengeteg nekem tetsző lányt látok.


A megfigyeléseim szerint, azok a lányok vonzóak a számomra, akik:


1, alacsonyak

2, alkatra nem túlsúlyosak

3, arcra bejönnek és hosszabb hajuk van


Nem nagy igények ezek, szerintem, már csak azért sem, mert mint írtam rengeteg ilyen láynt látok hála a jó égnek. :D

2012. jún. 9. 02:32
 12/27 anonim ***** válasza:
akinek a szolit javasolták, természetesen lány volt :) bocsi
2012. jún. 9. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

neked az ilyen lányok a vonzóak, másnak meg másmilyenek ez abszolút normális. de előfordulhat, hogy egyszer véletlenül megismersz egy lányt, aki nem tartozik ebbe a halmazba, mégis beleszeretsz. meg változni is fog az ízlésed is még.

mindenki olyan lányt akar barátnőjénrk akihez vonzódik, ki az a hülye, aki egy számára nem vonzó lánytól akarna valamit? :D

2012. jún. 9. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

ma 03:02


Hát én már próbáltam duci lánnyal, de nem éreztem iránta semmilyen szexuális vonzalmat, olyan volt nekem, mint egy haver, hiába volt kedves meg rendes. Sőt az a nyomulás, amit a duci, kövér lányok csinálnak nagyon visszataszító tud lenni, mostanság sok ilyen lány nyomul rám, de alapból nem vonzódom hozzájuk testileg, másrészt meg az a viselkedés nem nyerő, amit csinálnak. Erőszakosak, nyomulósak és még hisztisek is, tisztelet a kivételnek.

2012. jún. 9. 03:30
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Kiírhatsz még 5000 kérdést, akkor se lesz szép, modell alkatú barátnőd, ha pici, ronda, és az életben is ilyen idegesítő, szánalmas kis vakarék vagy.
2012. jún. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

ma 09:15


Dehogynem, mindig elérem a célomat, csak idő kérdése!

2012. jún. 9. 09:30
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, ha te ronda vagy az istennek se fog beléd szeretni egy ilyen csaj. Ahogy látom az ilyen csajok a hasonló kaliberű pasikat keresik. :)
2012. jún. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
ahogy a szép lányok is az őfajtájuk közt keresgélnek, te is keresgélj a tefajtád közt! bár, ezzel a felfogással, hogy csak a külső számít nálad, a legrondább nőnek se fogsz kelleni!
2012. jún. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
De rossz akaróim vannak nekem úgy látom! Ti csak tovább akarjátok csökkenteni az önbecsülésemet. Kárörvendő nőkből sok van, de nem vagyok rátok kíváncsi, van, akinek csúnya fiúja van, pedig a lány szép. Láttam már nem is egyet. Nekem is sikerülni fog egy nap majd, nem adom fel!
2012. jún. 9. 13:09
 20/27 anonim ***** válasza:

Ezzel a mentalitással, sok szerencsét!

A belső értékeket kellene keresni. ;)

2012. jún. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!