Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A vékony, alacsony lányok...

A vékony, alacsony lányok tetszenek csak az érett nagy darab nők nem, ez normális?

Figyelt kérdés
A tipikus, fiatal tini lányok, a kicsi, feszes cicijükkel és fenekükkel, vékony alakjukkal, szép hosszú hajukka és bájos arcukkal a gyengéim és emiatt nagyon válogatós vagyok. Pedig minden második, harmadik tini lány ilyen és tetszik nekem, sok lány van, aki nekem bejön, de mégis válogatós vagyok. Szerintetek ebből lehetnek problémáim, lehet emiatt nem is volt még barátnőm? Ugyanis az ilyen aranyos, kislányos testalkatú lányok bizony foglaltak mind már általában.

2012. jún. 9. 01:47
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

ma 15:09


Azt is keresem, de a lányok sokkal inkább nézik a külsőt.

2012. jún. 9. 15:16
 22/27 anonim válasza:
Kicsit legyél tapintatosabb a naracsbőrös csajokkal! Mert attól a dologtól piszok nehéz megszabadulni! Nem mindig a zabálás, meg a lusta életmód az oka, persze ez is! Senki nem tökéletes, de az baj ha nem tesz a dolgokért!
2012. jún. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

ma 21:29


Ti csak ne akarjatok olyan lányokat rám erőszakolni, mint a kövér, pióca módjára tapadós, csúnya lányok!


Volt már szép lány belém szerelems és én marha akkor nem tudtam kihasználni, mert féltem lépni, de ha újra ilyen helyzetbe kerülök már készen állok a feladatra és nem fogok meghátrálni!


Ha egyszer szerelmes volt belém egy szép, alacsony, vékony lány, akkor máskor is megtörténhet, hogy olyannal kívánjuk egymást, aki bejön külsőre is legalább!


Addig meg inkább egyedül maradok és ismerkedem!


De, ha már ennyire erőszakoskodtok lányok, akkor Ti meg tessék járjatok, ronda, kövér, ragyás fiúkkal!


Nézzétek el neki, hogy ronda, kövér és ragyás képű!


-.-"

2012. jún. 10. 21:53
 24/27 anonim ***** válasza:

Te hülye vagy. Nem szoktam ilyeneket mondani, de tényleg. Az vagy.

Ki a f*szom akar rád erőltetni csúnya lányokat??? Én mindössze annyi jó tanácsot adnék, hogy ha egy lány nem tökéletes külsőleg azért adj neki egy esélyt, mert lehet hogy bejön. -.-"

2012. jún. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

ma 19:35


Nem utazom tökéletes lányokra, mert olyanok nincsenek is!


Kb. minden 3-dik lány tetszik a tini lányok közül, szóval nem vagyok én olyan válogatós csak hát az ilyen lányok foglaltak már. Kevés a szingli cuki lány.

2012. jún. 11. 19:49
 26/27 anonim ***** válasza:
Akkor meg nem itt kell nyavalyogni, hanem keresni egy szinglit. -.-
2012. jún. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
mi a jó a kis mellben?:S
2012. dec. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!