Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Baj az a pasinak, ha a barátnő...

Baj az a pasinak, ha a barátnője 18 évesen egy buliba (pl. ) csinosan, nőcisen öltözik fel? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Barátom szerint úgy nézek ki, mint 1 ...

Képzelhetitek...

Pedig a hétköznapokban nagyon egyszerűen öltözködöm, ma is úgy jártam ki a városba, hogy egy egyszerű farmer rövidnadrág, fekete póló és sportos cipő volt rajtam.

Viszont néha jól esik szépen kiöltözni, mint a barátnők...:)

Pl. hétvégén egy rózsaszín miniruhába mentem bulizni, amihez papucsot húztam.

Szóval nem volt nagy "durranás", aranyos, lányos öltözködésnek vélem az ehhez hasonlót, nem tudom miért nem tetszem így is neki...

Mi rossz van abban, ha néha hétvégén szeretem szépnek érezni magam???

Szerintem nem tettem semmi olyant, ami miatt ezt érdemlem...

Tényleg annyira k.rvás ez a kinézet?? :(


2009. júl. 10. 20:42
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%

szerintem csinos és egyáltalán nem k*rvás

szerintem csak félt téged, hogy más pasik rádszállnak ami egy bizonyos szintig nem is gond, csak ha már túlzásba viszi


16/f

2009. júl. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
43%
Ha nagyon mini a rózsaszín ruha,esetleg még kivágott is,és a smink is elég feltűnő,lehet,hogy van benne valami.Ehhez látni kellene téged,hogy meglehessen mondani,A papucsot én nem hordanám minihez.,de ez a te dolgod.
2009. júl. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
41%
Ha kinyitod a hentesboltot egy olyan helyen, ami tele van húsra kiéhezett hímekkel, akik sokszor előbb harapnak bele az áruba, mielőtt azt megvásárolnák, akkor igen, ku*va vagy.
2009. júl. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Jajj nincs azon a rucin semmi kivágás, felül egy picit bő (nem nagyon, de nem feszül rám), a fenekemen pedig szűk.

A papucsnak kb. 3-4 centis sarka volt, vagyis nem volt nagy szám. Szóval nem látszott a fél testem, csak a lábam, de nyár van és meleg, ez erre való, nem?...Most akkor már minit sem lehet hordani, mert ribis??

Hogy lehet valaki ilyen?...:(

2009. júl. 10. 20:59
 5/26 A kérdező kommentje:

Ne haragudj utolsó, de nem értelek...


Most akkor az a helyes, hogy nyáron nem veszünk fel minit, nehogy valaki félreértse a szándékot, és nehogy azt gondolják az emberek, hogy...???


Szerintem ez így nem fair...

2009. júl. 10. 21:01
 6/26 anonim ***** válasza:
94%

dehogyis..mondd meg neki hogy te ezt szereted meg mondtad, hogy általában egyszerűbben öltözöl szal egy-két alkalmat kibír


első voltam

2009. júl. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
7%

Hogy mi fair és mi nem, az szubjektív. Ha neked ez tetszik.. go for it.. ha a barátodnak nem tetszik, akkor viseld a következményeket.

Nekem ilyen nő nem kéne.

2009. júl. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
95%

Annak alapján amit leírtál tök jól nézhetsz ki!(szerintem)

Nem értem a barátodat.Ha egy nő nőiesen öltözik az egyáltalán nem k..vás.A rózsaszínnel is minden rendben van.

2009. júl. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
94%
Én IMÁDOM, ha valaki úgy öltözik! Nagyon jó érzés az, ha látom az irigykedő tekinteteket. Felőlem még extrék k*rvás is lehet. Megőrülök érte.
2009. júl. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Miyen nő (vagyis fiatal lány)??

Aki nyáron egy buliba miniruhát vesz fel?

Hát akkor mi lenne a jó? Farmer????

Huuu....

2009. júl. 10. 21:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!