Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Baj az a pasinak, ha a barátnő...

Baj az a pasinak, ha a barátnője 18 évesen egy buliba (pl. ) csinosan, nőcisen öltözik fel? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Barátom szerint úgy nézek ki, mint 1 ...

Képzelhetitek...

Pedig a hétköznapokban nagyon egyszerűen öltözködöm, ma is úgy jártam ki a városba, hogy egy egyszerű farmer rövidnadrág, fekete póló és sportos cipő volt rajtam.

Viszont néha jól esik szépen kiöltözni, mint a barátnők...:)

Pl. hétvégén egy rózsaszín miniruhába mentem bulizni, amihez papucsot húztam.

Szóval nem volt nagy "durranás", aranyos, lányos öltözködésnek vélem az ehhez hasonlót, nem tudom miért nem tetszem így is neki...

Mi rossz van abban, ha néha hétvégén szeretem szépnek érezni magam???

Szerintem nem tettem semmi olyant, ami miatt ezt érdemlem...

Tényleg annyira k.rvás ez a kinézet?? :(


2009. júl. 10. 20:42
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
44%
otthonka :D
2009. júl. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Köszi utolsók (meg mindenki)! :)


Esetleg holnap felrakhatok egy képet, akkor meglássátok milyen a ruha, és én benne. :)

2009. júl. 10. 21:12
 13/26 anonim ***** válasza:
80%
Ne fáradj vele, teljesen fölösleges, neked mi a lényeg? Kinek öltözöl tulajdonképpen? Ha fontos az, hogy mit gondolnak mások rólad, soha nem fogsz tudni megfelelni senkinek, mint a fenti válaszokból is látszik. Te öltözz úgy, hogy jól érezd magad abban, amit viselsz, az emberek körülötted meg gondoljanak amit akarnak. Nem a ruhától lesz egy nő k.... Kicsit több önbizalmat, ha kérhetném! Neked válik egészségedre!
2009. júl. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó, igazad van nagyon! :)


Csak sajnos azt is figyelembe kell vennem, hogy a pasimnak nem tetszik....habár tudom, hogy elsősorban magamnak kell megfelelnem, mert egyébként soha nem leszek elégedett magammal...

Az viszont nagyon bánt, hogy nyár közepén sem lehet miniruhát hordani, mert mindenki azt gondolja rólad, hogy....

Mindegy! :P:D

2009. júl. 10. 21:35
 15/26 anonim ***** válasza:
94%
A pasiddal van a baj nem a te öltözködéseddel. Teljesen normális hogy szép akarsz lenni, és nyáron nem melegítőben járkálsz bulizni:D Ne érdekeljen mit mondd a barátod, majd hozzászokik, ha nem az meg az ő baja. Találsz értelmesebb srácot is.
2009. júl. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Igazad van!...:)


Köszi!

2009. júl. 10. 21:56
 17/26 anonim ***** válasza:
91%

Ha tudsz mindenképp tegyél fel a képet :) nagyon kíváncsi vagyok! :)


Nem értem a barátod, én imádom ha a pasim úgy öltözik fel, hogy megbámulják. Szeretem ha kissé sokat mutat :D na jó, ez biztos nem ugyanaz...

De nem értem mi ezzel a probléma? Attól, hogy valaki megbámulja még nem csal meg. Én meg úgyis tudom, hogy csak az enyém és jót mosolygok magamban, hogy mások csak nézhetik...


Szerintem egyáltalán nem volt k.rvás a szerelésed, nagyon csinos nyári viselet így papuccsal.

Azt gondolom, hogy a barátod nincs tisztában önmagával. Nincs önbizalma és ennek te iszod meg a levét. Biztos azért csinálja ezt, mert fél, hogy el fog veszíteni.

Beszélgess el vele.

Én abszolút neked adok igazat. Az érthető, hogy a barátod kissé bele akar szólni az öltözködésedbe (de minek?) de azt ne hagyd, hogy ő irányítson. Lassan már az utcára se mehetsz majd ki és a barátnőiddel se enged el... én nem értem mire jó ez, sosem tennék ilyet.

2009. júl. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
91%

Tegyük fel, hogy a barátnőiddel mész el bulizni, a barátod másfele megy... akkor jó hogy beparázik, hogy Te meg kinek öltözöl ki... Valószínűleg azért k**váz le, hogy ne akarj abban a ruhában menni, és nehogy emiatt pasizhass. Nem bízik eléggé, és ez a probléma.

Anno én sem szerettem, ha nagyon kivágott felsőt vett fel a barátnőm, de én megmondtam neki, hogy azért mert ahova mentünk nagyon sok olyan pasi volt aki lesz*rta, hogy ott vagyok mellette és belebámult a dekoltázsába és ez idegesített és elcseszte a hangulatomat buli közben.

Szerintem beszélgessetek el erről a témáról higgadtan, és ne hagyd hogy lek*rvázzon, mert egy jó nagy pofonnak kéne járnia érte. Ja és 18 éves vagy, nem egy asszony -még ha az is lennél - légy nyugodtan nőies, élvezd azt ami neked élvezetet nyújt, persze csak mértékkel :)


24/F

2009. júl. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
91%

Én vagyok ilyen szerencsétlen hogy olyat hapsit fogtam ki aki nem engedi hogy abba öltözzek amiben jól érzem magamat?

AZt hittem hogy én vagyok rossz gondolkodású ,de ahogy olvasom a hozzászólásokat.....

Nekem még azt se engedi meg hoyg rövidnadrágot vagy szoknyát vegyek fel az utcára.múltkor hazaküldött hogy öltözzek át mielőtt megyünk a városba:((( (egy szandál volt rajtam egy rövidnadrág meg egy ujjatlan felső plusz egy táska.)ATTTÓL NEM VAGYOK K...A MERT ÍGY ÖLTÖZKÖDÖM!!

SZerinte a nő az utcán legyen visszafogott és otthon legyen sexy.DE most járjak nyáron beöltözve? kész elmebaj!!!Bezzeg a k....s csajokat megnézehti.MIndenki p.i.cs.anadrágba jár meg szoknyában ....Mit csináljak??? NEm vagyok én apáca...

2009. júl. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Itt a kép. :)

Csak most itthon vagyok, magamat fényképeztem és azért az nem olyan. :)

Utolsó: NYÁR van, könyörgöm!!! Teljesen hülye a barátod? Hogy viselkedhet úgy veled, mint egy játékbabával???? Ne hagyd! Állj ki magadért és olyan ruhákat hordj, amik neked tetszenek és amik a te kényelmedet szolgálják! Nehogy már az lenne a "helyes", "erkölcsös" meg stb., ha nyáron hosszúnadrágba fulladunk meg a pasik miatt...!!!



[link]

2009. júl. 11. 11:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!