Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Baj az a pasinak, ha a barátnő...

Baj az a pasinak, ha a barátnője 18 évesen egy buliba (pl. ) csinosan, nőcisen öltözik fel? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Barátom szerint úgy nézek ki, mint 1 ...

Képzelhetitek...

Pedig a hétköznapokban nagyon egyszerűen öltözködöm, ma is úgy jártam ki a városba, hogy egy egyszerű farmer rövidnadrág, fekete póló és sportos cipő volt rajtam.

Viszont néha jól esik szépen kiöltözni, mint a barátnők...:)

Pl. hétvégén egy rózsaszín miniruhába mentem bulizni, amihez papucsot húztam.

Szóval nem volt nagy "durranás", aranyos, lányos öltözködésnek vélem az ehhez hasonlót, nem tudom miért nem tetszem így is neki...

Mi rossz van abban, ha néha hétvégén szeretem szépnek érezni magam???

Szerintem nem tettem semmi olyant, ami miatt ezt érdemlem...

Tényleg annyira k.rvás ez a kinézet?? :(


2009. júl. 10. 20:42
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
szerintem jó
2009. júl. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
91%

Uramatyám, baromi jól nézel ki és nagyon jól áll rajtad ez a ruha! Dobd a pasidat, én elmegyek veled, segítek vásárolni még sok ilyen ruhát és ragaszkodok hozzá, hogy legalább ilyen ruhába járt bulizni! :)


Nekem nagyon tetszik...

2009. júl. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2009. júl. 11. 14:38
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

00:34 vagyok

Ez a ruha valóban nagyon jó :)

Én örülnék ha így mennénk el valahová szórakozni :)

Ha pedig a barátnőiddel mennél akkor se az járna a fejemben, hogy biztos pasizni akarsz, hanem, hogy szép akarsz lenni és ennyi.

2009. júl. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Véletlenül előbb elküldtem, akkor folytatom :)

Szóval én max. amiatt aggódnék, hogy nehogy valami barom bepróbálkozzon és mennék érted kocsival, mert este így ne mászkálj az utcán :D


Annak a másik lánynak/nőnek aki írt ide egy választ pedig üzenem, hogy nem normális amit a barátja csinál vele. Ennyire nem szólhat bele az öltözködésedbe, ez őrület! Mondd meg neki, hogy ha nem fejezi be elhagyod és majd kereshet magának mást, akit irányíthat. Kérdezd már meg tőle miért veled jár, ha nem tetszel neki úgy ahogy vagy és ha nem fogad el?!


Szerintem egy nő attól k.rva ha úgy is viselkedik. Illetve aki mindenkivel lefekszik pénzért, vagy az előrejutásért stb. Azért, mert valaki csinosan vagy akár kissé kihívóan öltözik még lehet kedves, okos nő is.

Én így gondolom, pedig nálam kevés féltékenyebb pasi van. Csak próbálok normálisan viselkedni, nem jelenetet rendezni mindig mindenért.

2009. júl. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Utolsó: csak annyit sajnálok, hogy a hozzád hasonló srácok csodaszámban mennek.....

Köszi szépen a véleményt, majd beszélek én a pasim fejével és ma is egy ilyen (csak fekete színű) ruciban fogok bulizni menni!! :)

2009. júl. 11. 17:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!