Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nyaralásra szoktatok magatokka...

Nyaralásra szoktatok magatokkal vinni sminket?

Figyelt kérdés

Inkább azokhoz szól a kérdésem, akik nyaralás alatt nem járnak el bulizni, csak sétálgatnak a "központban", a tengerparton...de persze mindenki válaszolhat :)


15 vagyok, eddig nem éreztem szükségét, de idén alig volt pár olyan nap, hogy smink nélkül mentem emberek elé, így most elgondolkodtam rajta, hogy miután már fürödtünk eleget, és már csak megyünk be a városba sétálgatni meg vacsorázni, kéne sminkelni :) ti szoktatok? (nem kell lehurrogni hogy fiatal vagyok még, az eredeti kérdésre válaszoljatok)


Köszi a válaszokat :)



2012. júl. 17. 12:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig viszek magammal, bár szinte sohasem használom.
2012. júl. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én tavaly vittem,idén is fogok vinni,de csak szemceruza,spirál meg szinezett hidratállót:)15/L
2012. júl. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
igen, mindenhová, igaz, nem 15 évesen. Inkább vigyél, legyen nálad, aztán ha nem kell, nem használod. De fényvédős, vízálló termékeket vegyél.
2012. júl. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
igen, mindig viszek.
2012. júl. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát én idén viszek cerkát, spirált, púdert, valami szemhéjpúdert szerintem nem használom de ha mégis!! :D
2012. júl. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :) hát kb gondoltam hogy a többség visz :D akkor szerintem én is viszek majd, max nem használom, ha nem lesz kedvem =)
2012. júl. 18. 11:30
 7/10 anonim ***** válasza:
Mindig viszek. 15 évesen is vittem, és nyaraláson amikor bementünk a belvárosba vacsizni, minden este kifestettem magam. 16/L
2012. júl. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
mindig tonnányit viszek magammal mert soha nem lehet tudni hogy melyikhez lesz kedvem. szerintem neked ennyi idősen elég valami könnyű hidratáló alapozó, tus, spirál, szemceruza, esetleg valami natúr szájfény. Nekem ennyi a napi sminkem árnyékoló kontúrral meg szemöldökceruzával kiegészítve de neked korzózáshoz megfelel. :) 20/L
2014. júl. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

:)) Köszi a választ, de a kérdés már igencsak nem aktuális, az akkori nyaralás már bőven elmúlt, és én is nőttem kicsit. :)

Egyébként vittem sminket, használtam is minden nap, és azóta már nem gondolkodom ilyenen, hogy vigyek-e. :D

2014. júl. 23. 15:20
 10/10 anonim válasza:
bocsi de nem néztem a dátumot :DDDDD
2014. júl. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!