Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik parfumot tartod a...

Melyik parfumot tartod a legkellemetlenebb illatunak, mar-mar " budosnek"?

Figyelt kérdés

Annyi kérdés volt mar, hogy kinek mi a kedvenc parfumje, gondoltam, arra is rakérdezek, melyik az a kolni, alinek az illata abszolut, de abszolut nem jon be?

Nekem ez a Chanel 5....Ennél borzasztobbal még nem talalkoztam;


2009. júl. 15. 19:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
A douglasba láttam valami Opium nevezetű parfümöt...na szerintem az írtó büdös:S:D
2009. júl. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Ott a 10 pont a Kérdezőnél, ez a Chanel No. 5 tényleg kibírhatatlan büdös. :)
2009. júl. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem mind az.
2009. júl. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Nekem Naomi Campbell parfümje nem tetszik egyáltalán, tudjátok, amin ilyen kis bojt van, vagy mi. Na, az üveg tök szép meg minden, de beleszagoltam, és extra csalódás! De hát ízlések és pofonok...
2009. júl. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló vagyok. Szerintem még Bruno Bananitól a Bruno man is iszonyat büdös.
2009. júl. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
sztem a műanyag extra édes SZAGÚ bon bons malizia :Sfujjj..főleg vanilia meg kókuszba:)
2009. júl. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Playboy-Pink

Celine Dion- Notes

2009. júl. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Avon - Far Away. Majdnem hánytam tőle, annyira émelyítő. Egyik barátnőm kedvenc illata, nem tudom hogy bírja...
2009. júl. 16. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
1. vagyok. Az Avonos Far Away nekem tetszett régen,bár télleg nagyon erős illata van. Pfúú a playboy pinkről ne is beszéljünk:S Van még az Avonba a Tomorrow illat,na azzal egyszer befujtam magam nagyon,de majdnem egész nap hányingerem volt magamtól:S
2009. júl. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
64%

Ízlések és pofonok, nekem minden álmom, hogy legyen egyszer 1 nagy üveg klasszikus Chanel 5-ösöm, de nincs rá közel 30 ezrem.

engem az Angel-lel (nem tudom pontosan a fantázianevét, de ilyen baromi édes, nehéz vattacukorillatú) lehet kikergetni a világból, illetve az agyonsztárolt Dolce n Gabanna Light Blue-val. egyszerűen felkavarodik tőlük a gyomrom, a fejem meg megfájdul.

2009. júl. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!