Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik parfumot tartod a...

Melyik parfumot tartod a legkellemetlenebb illatunak, mar-mar " budosnek"?

Figyelt kérdés

Annyi kérdés volt mar, hogy kinek mi a kedvenc parfumje, gondoltam, arra is rakérdezek, melyik az a kolni, alinek az illata abszolut, de abszolut nem jon be?

Nekem ez a Chanel 5....Ennél borzasztobbal még nem talalkoztam;


2009. júl. 15. 19:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Az avon lyricalnak meg olyan az illata pontosan, mint a hangyairtómnak. De totál ugyanaz. Már nem kapható amúgy, nem is bánom... az üveg szép de ami benne van...

Anyukámnak tetszik, nem tudom, lehet mellészagolt :D :)))

2009. júl. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Még mindig az Angel... :S
2009. szept. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
akerdezonek;a chanel5 tenyleg budos.az elso valaszadonak:valami OPIUM??az egy draga parfum,es nagyon kellemes az illata.nem hallottal meg az OPIUM parfumrol??hat eleg gaz!!
2012. nov. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Utolsó, tényleg erre mondják, hogy ízlések és pofonok. 1000 éves a kérdés, én írtam annak idején, hogy a Chanel Nr. 5 egy eszményi illat (persze megfelelő személyen, jól adagolva). Az YSL Opium-mal engem is ki lehet kergetni a világból. Nyanyás, tolakodó, erőszakos illat. De elfogadom, ha másnak tetszik, csak akkor ő is tartsa tiszteletben a másik ember ízlését.
2012. nov. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!