Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Annyira szeretnék modell...

Annyira szeretnék modell lenni, de túl alacsony vagyok. Van még esélyem?

Figyelt kérdés
165 cm vagyok és 15 éves. Gyerekként szépségversenyt nyertem, fotózásokra jártam, aztán évekig abbahagytam, kicsit meg is híztam, de most sikerült lefogynom 50 kg-ra. Egy éve kb újra nekiálltam modellügynökségeket nézni, mindenhol le akartak szerződtetni, mert hogy szerintük nagyon különleges, karakteres arcom van. Tudjátok, nagy szem, babaarc stb. Viszont én kifutóra akarok menni, de evvel a 165 centimmel esélytelen. Annyira kész, mert lenne esélyem meg minden, ráadásul elég talpraesett vagyok, meg tudnám állni a helyemet, csak ez az alacsony testalkat. Jó, amúgy nem alacsony, hanem átlag, de így semmi esélyem nem lesz soha. Nőhetek még egyáltalán vagy teljesen mondjak le erről az álomról?
2009. júl. 18. 16:31
1 2
 11/14 anonim válasza:
Bódy Szilvivel párszor találkoztam, ő sem egy magas teremtés, viszont szép, kedves arcú, okos és humoros.
2009. júl. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Sztem többet érsz azzal ha kinn vagy egy plakáton az új GUCCI gatyával.
2009. júl. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Szerintem van esélyed.Én például 19 éves vagyok és egy ügynökség felfigyelt rám.Nekem is a magasságommal vannak problémák,de azt mondták a kisugárzás nagyon fontos és a megoldás kulcsa a magassarkú cipő.Én sem vagyok túl magas.Tehát ne add fel, hajrá!!!És egyébként is a fotózással több pénzt lehet keresni,mint a kifutókon.:):):)
2010. júl. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
tudom hogy már régen tetted fel a kérdést de azért remélem hogy még elolvasod. amugy ugyanúgy vagyok a modellkedéssel mintte. én mindjárt 15 leszek 168 cm vagyok és most járom az ügynökségket kapok hideget is meleget is, valahol imádnak mert gyönörü arcom van és valahol inkább aztmondják menjek vissza fél év múlva mituán megnöttem és sajnos azt is mondták hogyha nem vagyunk magasak ne nagyon reméljünk semmit mert igy is túljelentkezés van mindenütt.:(:(
2010. aug. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!