Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről a...

Ti mit gondoltok erről a csajról? (KÉP)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


2012. aug. 14. 15:41
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
77%
Irritál a mosolya.
2012. aug. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim válasza:
0%
tudja a csaj,h képet tettél fel róla?vagy te vagy a csaj?,
2012. aug. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
66%
Hogy túl nagy a feje. Reggel fölémhajolna szájában egy "hello-val" rendesen megijednék.
2012. aug. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
nem tetszik pont
2012. aug. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik :)
2012. aug. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Haver csaj. Fél éve ismertem meg. Soha nem volt kövér csajom. Ő meg jó húsos MELLESLEG gyönyörű az arca és nem tudom belevágjak e vagy megpróbáljam e randira hívni. Para mert mondom nem kezdtem még duci csajjal...nem is tetszetek. De neki annyira bejön az arca, meg olyan arányosan "kövér" vagy mi..! De nem beképzelt...olyan aranyos, igazi nőként viselkedik mindehol. Persze kettesben vagy szűkebb haverok közt meg hatalmas forma...jó vele hülyülni. Nem sértődős fajta. 22/F
2012. aug. 14. 15:50
 17/26 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be.
2012. aug. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

mennyire duci mégis? én a képen abszolút nem vettem észre, hogy kövér lenne, inkább azt hogy húsos... a kettőt között van különbség.

ha bejön, akkor meg mit vagy fennakadva azon a pár kilón, nem értem? csak a "normák" miatt nem akarod elhívni randizni? az akadályoz meg, mert nem botsáska és félsz hogy a sz*rfaszú haverjaid megszólnak érte?

ha tetszik mit foglalkozol mással vagy azzal hogy eddig nem volt husibb csajod?

2012. aug. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
Ha ennyire tetszik vágj bele szerintem. Viszont ha jo barátod/haverod lehet megromlik a kapcsolat. A mi köreinkben is most volt pont egy ilyen. Beszéltem a csajjal és azt mondta a gyerekről h irritálja őt srác. Persze ez mind azután h bepróbálkozott nála.
2012. aug. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

nekem sem jön be :/

de nem ronda:)

2012. aug. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!