Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről a...

Ti mit gondoltok erről a csajról? (KÉP)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


2012. aug. 14. 15:41
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Most komolyan ha neked tetszik akkor nem az a lényeg hogy nekünk bejön-e.Döntsd el hogy kell vagy nem kell.Amúgymeg messze van még a ducitól de hát manapság aki nem 40 kiló vaságyastul az mindjárt kövér,bálna ,duci stb ami azért elég lenéző másokra nézveők is ugyanolyan emberek mint itt bárki...Na mindegy ha téged csak az tart vissza hogy szerinted duci akkor elég bolond vagy !helyes csaj,nincs vele semmi baj
2012. aug. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Valószinű ha megtudja hogy képet tettél föl róla kikaparja a szemed ahogyan én is tenném:))Mindenesetre 22 évesen elég gyerekes a gondolkodásmódod
2012. aug. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Igazatok van...túl sokat agyalok. Inkább szerintem még én se fogtam fel vagy csak meglepő hogy moost egy ilyen csaj az esetem aki nem épp 40kiló..! Nem tudom jól tenném e ha bepróbálkoznék, tény ha visszautasít érdekes lenne a helyzet...ha nemet mond valószínűleg ő megpróbálja úgy tekinteni a dolgot mintha semmise történt volna de biztos feszült lenne a légkör..! Átgonodlom azthiszem..
2012. aug. 14. 16:38
 24/26 anonim ***** válasza:
duci
2012. aug. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Hajrá, próbáld meg.
2012. aug. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

most komolyan csak az tart vissza hogy duci????

tényleg nagyon gyerekes a gondolkodásmódod huszonéves létedre.

2012. aug. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!