Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok, és a suliban...

13 éves vagyok, és a suliban mindenki (a 'barátaim') kibeszélnek, kinevetnek, cikis helyzetekbe hoznak mert sminkelem magam? (a kérdőjelet azért irtam oda, mert oda kellet irni)

Figyelt kérdés
Mit tegyek ? Ha nem sminkelném magam rondának tartanának akkor azért izélnének ezekkel ,de igy hogy sminkelem magam szintén ugyan ez van .

2012. szept. 5. 14:18
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Azért irtam az ,mert tudom hogy azt mondanák .
2012. szept. 5. 16:03
 12/13 anonim ***** válasza:

lehet inkább kisebbrendűségi érzésed van, ami tök normális ebben a korban, meg azt hiszed, hogy mindenki téged néz, veled van elfoglalva. Én is ilyen voltam, aztán elmúlt.

Amúgy a szempillaspirált is lehet hülyén felrakni, ha túl vastagon van, meg összeragadnak tőle a pillák, ráadásul 4-5 óra alatt elkenődik (lepislogod) és szép fekete csík lesz a szemed alatt, ha nem igazítod meg.

Amúgy meg egy csúnya lányon tényleg nem segít a spirál, szerintem csak a véred szívják ezzel, vágj vissza te is valahogy. Mindenkinek van gyenge pontja, csak meg kell találni, ha ügyesen, viccesen (és nem primitíven) visszaszólsz, hamar le fognak rólad szállni, mert senki nem szeret nevetség tárgya lenni.

2012. szept. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Vegyél szempilla göndörítőt, nekem iszonyat kacifántossá varázsolja őket, s szinte a suliban végig kitart. Amiatt nem cikizhetnek, hiszen nem látszik.


De szerinted egy kis szempillaspiráltól szebb leszel? Szerinted az komolyan változtat rajtad valamit? Ha ronda vagy, spirállal is az leszek, ha meg szép, akkor nélküle is...


Én 8.-os vagyok, de az osztályban senki sem sminkeli magát, csak én. De én is csak a szemem alatti karikát tüntetem el + ha van pattanásom, illetve szőlőzsírt vagy néha szájfényt is szoktam használni. De mivel ez semmi, senkinek sincs beleszólása. Igazából észre sem veszi senki.


Ünnepségekre (pl. farsang) amúgy szinte minden lány kikeni magát, de nem minden napra. Ha nincs pattanásom, vagy eleget aludtam, akkor én sem kenem le a fejem. :) 14/l

2012. szept. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!