Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kiken szoktatok nevetni?

Kiken szoktatok nevetni?

Figyelt kérdés

Tudom hülyeség feltenni itt egy ilyen kérdést, de nagyon piszkálja a csőrömet.Kinevettek valakit azért, mert érdekes a kinézete,csúnya,máshogyan öltözik vagy ízléstelen ruhadarabokat hord?Esetleg viccesnek találjátok ha valaki rosszul van kisminkelve vagy véletlenül sötétebb,világosabb alapozót használ ? Röhögtök azon ha valakinek hülyén áll a haja...elaludta vagy talán ki akart próbálni valami új frizurát arra a napra, ami hát nem kifejezetten sikerült jól?

Elárulom... engem azért nevettek ki mert világosabb alapozót használok,de csak egy picivel világosabb. Sajnos sápadt fehér a bőröm és vagy úgy nézek ki, mint aki két napja meghalt vagy mint egy NARANCS, csinálhatok bármit..keverhetem bárhogy nem lesz jó vége.Akkor sem értem, ezen mi olyan rohadt vicces?Valamint a barátnőmet a haja miatt röhögték ki..begöndörítette az amúgy szögegyenes haját...lehet nem volt túl előnyös, de nem volt vicces.Jó oké lehet az értelmetlen düh árad ebből az egészből, de kicsit kivagyok :D



2012. szept. 18. 22:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nezd,te is ember vagy,magadbol kiindulva tudhatod,h mukodik ez. Most fura lenne ha vki ideirna : 'En a hajakon szoktam rohogni.'

Itt igazabol arrol van szo,h ki milyen . Van ,akit nem erdekel ez az egesz ,mert senki nem tokeletes,es ugy van vele,h mindenknek lehet hibaja,meg mindenkinek a sajatv

2012. szept. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam kinevetni az embereket ilyen dolgok miatt, meg amúgy sem igazán, csak, ha tényleg hülye valaki. :)


Egyébként hány évesek vagytok?

Mert normálisan gondolkodó emberek nem tesznek ilyet.

Amúgy én a helyedben magasról tennék az olyan emberekre, akik ilyen dolgok miatt kinevetnek.

2012. szept. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nevetni nagyon nem szoktam. Van 1-2 eset, amin meglepődök, nézek 1 nagyot, de ennyi.

Egy olyan gyakori eset van, amin többnyire nem tudok túllépni: tipikusan tinik vagy huszonévesek által hordott ruhák + kiegészítők, agyonra hidrogénezett haj, 5 kg smink, de a hölgyike már 50 felé jár. Sok ilyet látok. Mosolyognak a pasikra, igazgatják, kelletik magukat. Nem tudják elfogadni, hogy elszaladt az idő felettük.

Nem azt mondom, hogy ne akarjon jól kinézni. Vannak kimondottan csinosan, koruknak megfelelően öltözködő középkorú/idősebb hölgyek, akik nem erőltetnek magukra olyan dolgokat, amitől 20-nak akarnak látszani, ők tisztában vannak vele, hogy fölösleges...

2012. szept. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én sem nevetek ki senkit ilyesmi miatt, de volt 2 kolléganő (teszem hozzáé rokonok is voltak) és a munkahelyen műszakváltáskor állandóan az ablakban lógtak és csak ezt lehetett hallani:

"milyen haja van már... hahaha tuti zárva volt a fodrász...

nézd már milyen táskája van... hahaha... hogy néz már ki a gatyája/cipője/esernyője/pólója hihihi...

az meg mekkora tehén... megint hízott... háháhááá

az meg szemüveges lett... hehe,,, nézd már milyen az a szemüveg :D:D ráadásul nem is áll jól neki"


Na és ez így ment minden nap. A közvetlen kollégákkal is ezt csinálták, csak picit finomabban adták elő.

Ne vedd magadra semmiképp... A normális ember nem szólna meg ilyesmi miatt.

2012. szept. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem is sokszor idegesít az ilyen viselkedés, akkor is, ha nem rám mondják. Én nem szoktam kinevetni másokat azért, mert furán öltözik vagy éppen nem találta el a hozzá illő stílust, csak megjegyzem magamban a dolgot, aztán tovább nem foglalkozom vele. Szerintem aki ilyesmin szórakozik, saját maga küzd önértékelési problémákkal és így próbálja kompenzálni. Azon meg, hogy világosabb az alapozód, tényleg nem értem, mi a vicces :) Van olyan is, aki direkt kicsit világosabbat/sötétebbet használ... De végül is, aki nevetni akar másokon, úgyis könnyen talál rá valami okot.
2012. szept. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Négyes vagyok


Ötös, igazad van, akikről írtam, nekik elég nagy bajok voltak otthon, mint utóbb kiderült, de állandóan úgy próbálták beállítani magukat, mintha az ő családjuk tökéletes lenne... na és persze ők maguk is.

2012. szept. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam másokon nevetni. Mindenki olyan amilyen... én mindenkit elfogadok. Ők már nem igazán szoktak engem, de hát... cseppet sem érdekel idegen embereknek mi nem tetszik rajtam.
2012. szept. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én magamba gondolok valamit arol hogy néhány idösebb hölgy hogy sminkeli magát vagy de csak egy pilanatig érdekel utána már nem .amugy nem érdekel hogy öltözködik a másik.max meglepödöm .
2012. szept. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem szoktam embereken nevetni, akkor se, ha röhejesen (ami általában inkább szánalomra méltó) néz ki. Van, aki nem tehet róla, ha rosszul áll a haja, nem jó rajta a ruha, kilóg a címke stb. Abszolút nem menő másokon nevetni, se gyerekként, se tizenévesként, pláne nem felnőttként. A megmosolygás más, de utálom azt látni, ha valaki másokon vihog (főleg ha hangosan teszi ezt)

19/L

2012. szept. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
sosem nevetek ki senkit a külseje miatt, mivel tudom, hogy ez nekem is borzalmasan esne.
2012. szept. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!