Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kiken szoktatok nevetni?

Kiken szoktatok nevetni?

Figyelt kérdés

Tudom hülyeség feltenni itt egy ilyen kérdést, de nagyon piszkálja a csőrömet.Kinevettek valakit azért, mert érdekes a kinézete,csúnya,máshogyan öltözik vagy ízléstelen ruhadarabokat hord?Esetleg viccesnek találjátok ha valaki rosszul van kisminkelve vagy véletlenül sötétebb,világosabb alapozót használ ? Röhögtök azon ha valakinek hülyén áll a haja...elaludta vagy talán ki akart próbálni valami új frizurát arra a napra, ami hát nem kifejezetten sikerült jól?

Elárulom... engem azért nevettek ki mert világosabb alapozót használok,de csak egy picivel világosabb. Sajnos sápadt fehér a bőröm és vagy úgy nézek ki, mint aki két napja meghalt vagy mint egy NARANCS, csinálhatok bármit..keverhetem bárhogy nem lesz jó vége.Akkor sem értem, ezen mi olyan rohadt vicces?Valamint a barátnőmet a haja miatt röhögték ki..begöndörítette az amúgy szögegyenes haját...lehet nem volt túl előnyös, de nem volt vicces.Jó oké lehet az értelmetlen düh árad ebből az egészből, de kicsit kivagyok :D



2012. szept. 18. 22:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Azok az emberek nevetnek ki pici, jelentéktelen dolgok miatt másokat, akik tökéletesnek és menőnek akarnak látszani, pedig tudják a lelkük mélyén, hogy van bennük hiba. Pl. engem meg megmosolygott az egyik rég nem látott osztálytársam, aki persze világ életében cinikus volt. Szerintem nem tudta volna megmondani, hogy miért. Erreföl közel mentem hozzá, végigmértem az arcát, majd cinikusan a pofájába mondtam, hogy egy szőrszál lóg az orrából. (Lány volt)
2012. szept. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Sajnos az emberek már csak ilyenek. Nem mindig veled van a baj, ha kinevetnek, lehet, csak ők hülyék/téves az énképük.

Engem például kinevetett az egyik osztálytársam, hogy milyen kövér vagyok.

Nem tagadom, van rajtam egy-két kg plusz (170 cm, 58 kg), de igyekszem fogyni/előnyösen öltözködni.

A csaj, aki kinevetett van vagy 100 kg.

Sose jutott volna eszembe nevetni rajta, gondoltanm, megvan a maga baja (se az alakja se az arca nem szép) nélkülem is.

Hát, úgy látszik, mégse....

2012. szept. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!