Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem érzem jól magam a bőrömben?

Nem érzem jól magam a bőrömben?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy eléggé sovány vagyok. 167 cm kb a magasságom, és alig vagyok 43 kiló. Minden nap hosszú percekig gondolkozok, mit vegyek fel, mert semmi nem áll jól. Milyen mintát, milyen fazont. De sosem találok olyat, amiben tényleg jól érzem magam, a legtöbbször pedig feszengek. Tudnátok adni pár tippet?:S
2012. okt. 27. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért vagy ilyen sovány? Ez tényleg nem normális súly, nincs valami betegséged? Eszel rendesen?
2012. okt. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
cukorbeteg vagyok:/
2012. okt. 27. 22:08
 3/4 anonim válasza:

én is kb. ilyen vagyok annyi különbséggel, hogy egy picit alacsony vagyok. a legfontosabb dolog, hogy ne törődj azzal, amit mások mondanak! mindig légy önmagad, és ezt vállald is fel! vállald fel az alakod, a magasságod és a súlyod! ha te elfogadod magad, mások is el fognak fogadni úgy, ahogy vagy!

a másik dolog, hogy én pl. úgy öltözködöm, hogy valamilyen buggyos cuccot veszek fel. pl. felveszek egy hosszúújjú feszülős(ebb) pulcsit vagy polót és egy buggyos hatású nadrágot, vagy pont fordítva, egy feszülősebb nacit valamilyen buggyos felsővel. jól jönnek a meleg pulcsik is, hiszen azok nem feszülnek annyira, mégis sok azt is fel lehet venni akár bármilyen alsóval. bár most hideg van, de én nyaranta úgy csinálom, hogyha tehetem, inkább rövidújjút veszek fel mint toppot.

remélem tudtam segíteni :)

2012. okt. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen, köszönöm hogy írtál, megfogadom a tanácsokat! :)
2012. okt. 28. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!