Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mondjátok el, miért is olyan...

Mondjátok el, miért is olyan jó normál alkatúnak vagy vékonynak lenni? Miért baj, ha valaki duci?

Figyelt kérdés
A ducik is tudnak szépen öltözködni nem? És itt most nem a 100kg felettiekre gondolok hanem akin van 10-15 kg felesleg.. Vagy rosszul gondolom?
2012. nov. 8. 15:23
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
na jó én ilyen adatokkal rendelkezem: 156/61 ebből akarok 10kg-ot fogyni csak vároma meggyőzéseket,mert tudom,hogy kell de vmiért mégse fogom fel..
2012. nov. 8. 19:26
 12/18 anonim ***** válasza:
25%

Nem adoniszok? Akkor pl a férfimodellek mik? Izmos test, nagyon helyes arc...

Hidd el, egy duci lánynál sincs lejjebb a mérce.. ;)

A férjem egy 190 cm magas, 100 kiló izomember, akit nem egyszer fotóztak már.


De hát mindegy, te úgy sem hiszed, hogy egy duci lánynak lehet adonisz pasija.. :)) Majd koppansz egy óriást..:)

2012. nov. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Undorítóan néz ki egy kövér nő (és férfi). Igénytelen. Elhiszem, hogy valakinek van bizonyos betegsége, ami miatt nem tud lefogyni... De szimplán lerendezni a genetika szóval, na azt nem lehet. Sport, diéta, fogyókúra, ennyi. Plusz az akaraterő, biztos vannak sokan, akiknek a szülei kövérek, a gyereküknek (aki lehet ugye felnőtt ember ;)) mégis egészséges súlya van. Nem kell a zsíros meg hízlaló cuccokat zabálni, meg tespedni a tv előtt. A ducik is tehetnének valamit a szépségük érdekében. Ja bocs, plusz az egészség, de ez már egy másik kategória, de erről is tudnánk regélni. A ducik normálisabban néznek ki, mint a 100 kilós nők.
2012. nov. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

"Nem adoniszok? Akkor pl a férfimodellek mik? Izmos test, nagyon helyes arc...

Hidd el, egy duci lánynál sincs lejjebb a mérce.. ;)

A férjem egy 190 cm magas, 100 kiló izomember, akit nem egyszer fotóztak már.


De hát mindegy, te úgy sem hiszed, hogy egy duci lánynak lehet adonisz pasija.. :)) Majd koppansz egy óriást..:)"


Na jó, ez már nagyon komolytalan:) Te elhiszed amit írsz?:D Miért fogok koppanni?:D

2012. nov. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretnék duci lenni. Nem vagyok kisportolt, nem teszek semmit az alakomért, szerencsére ehetek amennyit akarok, de ha ebben változást veszek majd észre, abban a pillanatban elkezdek tenni azért, hogy ilyen alakom maradhasson, mint amilyen most van. Szoktam látni csinosan öltözködő, tip-top duci lányokat/nőket, de sajnos ez a ritkább. Az a jellemző Magyarországon, hogy aki elhízik, az el is hanyagolja magát. Arról nem beszélve, hogy sok nőnek az önbizalma is tönkremegy tőle (persze nem az első oldalo 90 kg-s hölgyé). Szerintem sokkal kevesebb ruhát kapnak magukra, gondolom nehezebben mennek fel a 4. emeletre, mint egy 50 kg-s nő.
2012. nov. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
58%
De miért nem talált magának egy állandó pasit az a duci hölgy akit állandóan leszólogatnak és havonta váltogatta a pasikat? Ezek szerint állandóra már nem kellett, csak szexre?
2012. nov. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
75%
Olyan alakúnak jó lenni, amilyenben az ember jól érzi magát. Ha egy nő jól érzi magát 90 kilósan, azt a környezete is észreveszi, és hamarabb felfigyelnek rá, mint egy morcos életunt 55 kilósra.
2012. nov. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
ha valaki vékony az közvetlenebb ,szebb ránézni. nem azt mondom hogy a duciknak nem, ök is lehetnek szépek és vonzóak a pasiknál....amugy a normál testalkatuakon sem áll jol minden ruha....
2016. máj. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!