Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A Duci tréning 4 Aerobzóna...

A Duci tréning 4 Aerobzóna dvd Norbitól normál testsúlyúak számára is végezhető, akik szálkásítani szeretnének?

Figyelt kérdés
Úgy láttam főképp álló gyakorlatok vannak benne, ezek edzik a hasat? Igazából a többi testrészemmmel már meg vagyok elégedve csak az alhasamon van egy kis felesleg, ami ha lemenne akkor a hasam már teljesen lapos lenne. :)
2010. ápr. 11. 06:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Az álló gyakorltok is edzik a hasat, Norbi szokta is mondani, hogy "hasizom állva" :) Jó gyakorlatok, nekem nagyon használtak, de a hason lévő kis párnával kapcsolatban elmondanám, nagy szerencse kell az olyan alkathoz, amelyik azt leadja... :) Sajna én is olyan voltam/vagyok, hogy mindenem oké, csak pocim van köldök alatt. Ott van egyedül olyan rész a testemen, ahol meg lehet csípni. Szóval azt baromi nehéz leadni, minimalizálni és feszesíteni lehet, de mindig lesz ott belőle. Ez a női alakban van valahol kódolva :)

Szóval a DVD jó választás, sok sikert hozzá!

2010. ápr. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!