Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen tornát végezzek, ami...

Milyen tornát végezzek, ami nehezbb, mint a Norbi Duci Tréningek, de könnyebbek, mint a "normál" aerobic kazetták?

Figyelt kérdés

Egy hónapja tornázom és diétázom. Egész jól meg, 6,5 kiló ment le eddig és sokkkal jobb a kondícióm, a közérzetem. Minden nap végigcsinálok egy Duci Tréninget. Már nem érzem őket olyan nehéznek, szeretnék tovább lépni. Nekiálltam a Gladiátor Fitnessnek, de azt csak kb. 10 percig bírtam. (Hozzá tartozik, hogy még mindig nagyon kövér vagyok, majdnem 108 kg.)


Van valami torna a kettő között? Vagy csináljak naponta mondjuk két ducitréninget az eddigi egy helyett?


Ti mit tennétek? :)


2010. febr. 2. 14:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, hogy szobabicajozni és elliptikus trénerezni is tudok itthon, de azok eléggé untatnak... Akkor csináltam csak, amikor elfeküdtem a hátam és kímélnem kellett pár napig.
2010. febr. 2. 14:39
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
én a helyedben naponta annyi duci tréninget csinálnék amennyit bírnék :] igy tuti jobb lesz.
2010. febr. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A Duci tréning gyakorlatait csináld még, csak több ismétlésszámban.
2010. febr. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. febr. 5. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!