Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Palvin Barbi hogy lehetett...

Palvin Barbi hogy lehetett modell ilyen görbe lábakkal? :O

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=eMSr9ZodqIg


Itt egy videó,nézzétek meg a lábát meg hogy hogy megy. Nincs csinos lába,akkor meg minek állítják kifutóra? A járása sem szép.


2012. nov. 8. 19:37
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
amúgy ak ifutó modellkedéshez nem az kell hogy szép legyen valaki, hanem hogy változtatható legyen, ahogy az arcmodelleknél is, változtatható, kicsit markáns, kicsit gebe, kicsit olyan androgén, smink nélkül lehet nem szép, vagy átlagos, de sminkben hatalmas szemei vannak, erős arc él stb
2013. jan. 31. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

én egyáltalán nem szeretem ezt a csajt, de még így is le a kalappal előtte, hogy azokban a cipőkben egyáltalán tud járni...én még a 6-7 cm-es magassarkúkban is képes vagyok kitörni a bokámat, nem hogy egy ekkora cipőben :|

amúgy szerintem a modelleknél se annyira lényeges, hogy tökéletes legyen a lába, az arca, mindene, szóval ez legyen a legnagyobb gondja, hogy görbe a lába egy picit

2013. júl. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!