Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Palvin Barbi hogy lehetett...

Palvin Barbi hogy lehetett modell ilyen görbe lábakkal? :O

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=eMSr9ZodqIg


Itt egy videó,nézzétek meg a lábát meg hogy hogy megy. Nincs csinos lába,akkor meg minek állítják kifutóra? A járása sem szép.


2012. nov. 8. 19:37
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
64%
egyetértek az utolsóval.
2012. nov. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Én azt kérdeztem hogy hogy lehetett így modell? Nem azt kérdeztem hogy szép lába van e vagy nem.. Nyilván ezzel kapcsolatban is lmondhatjátok a véleményeteket lehet hogy szerintetek szép lába van szerintem nincs,de nem is ez volt akérdés! De azért mondjátok (két utolsó) hogy ha eldöntöttem hogy nincs szép lába minek kérdezem.. szövgértés 1-es úgylátom.nagy baj ha nbemt tudoda kérdéset értemezni
2012. nov. 11. 13:46
 23/32 anonim ***** válasza:
75%

Hát pedig kedves kérdező, ahogy fikázod ezt a csajt, teljesen úgy lehet érteni a kérdésedet, mintha költői lenne, nem pedig úgy, mintha komolyan érdekelne, hogy HOGYAN lett modell.

Ennyit a szövegértésről. Nem volt vele baj. A kérdésre válaszolt mindenki.

2012. nov. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

barbi esősorban fotómodell.

a lába tleg csúnya, járása is szar (saját bevallása szerint is)


de a képei azér ténlyeg jók, most az mindegy h sok smink stylist, retus stb, de azért kell hozzá egy jó alap, ami barbinak megvan

2012. dec. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
amúgy a modelljárás tlényleg nem ilyen, ismerek pá modellt, persze nem világhírűeket, de magyarországon viszonylag ismerteket, és egyik se így jár, még kifutón se, de ha néztek más videókat akár victoris secreteset, a többi modell se így jár, az oké h egy vonalon kell járni, de a lába akkor is fura
2012. dec. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
legalább vki egyetért..
2012. dec. 26. 21:26
 27/32 anonim ***** válasza:
30%
látom, már te magad sem tudod, mire is voltál valójában kíváncsi, kérdező...
2012. dec. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
utolsó: arra hogy hogyan lett modell. Én azthittem egy modell tökéletes és csak a legszebbel éehetnek modellek ugyanis a képek ezt tükrözik.Csak azért kérdezten mert én is modellkednék de én sem tudok normálisan járni a magassarkúba és ha modellként kifutóra állítanának (azért nem hiszem hogy ilyen híres lennék..)akkor nem olyan gáz ha nem vagyok tökéletes. De már megkaptam a választ hogy hogyan lett modell. Oké senki sem tökéletes tudom de a modelleket annyira felkapják hogy tökéletesnek állítják be őket. :)
2012. dec. 27. 14:42
 29/32 anonim ***** válasza:
65%
Én láttam élőben és nagyon O lába van!!!
2013. jan. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
olyan mintha össze lenne rottyanva a lába, mintha a térde össze akarna csuklani, tényleg nem ilyen a modelljárás, riszálhatják magukat de a többi modell nem így megy, ez nála egyedi szerintem
2013. jan. 31. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!