Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Őszintén! Mindenki, de főleg...

Őszintén! Mindenki, de főleg fiúk véleményét várom! Vékony vagyok nagyon? Hízzak? Mert betegesen vékonynak tartanak! 20/L

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2012. nov. 19. 21:23
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
65%
Betegesen nem vagy vékony, de jó pár kiló Rád férne!
2012. nov. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
65%
Nem vagy betegesen vékony, de nem vagy túl formás, a lábaid pedig elég érdekesek. A vádlid szélesebb a combodnál, a lábfejed pedig szélesebb a vádlidnál. Fura. Hízni ne hízz, de rád férne egy kis formásítás. Ruhában biztos vagyok benne, hogy egészen más képet mutatsz.
2012. nov. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
56%
Nem vagy betegesen vékony,de nincs is szép alakod,mert nem arányos,nem formás. Ez lehet adottság is,amivel nem tudsz mit kezdeni,de ha sportolsz,attól biztosan formálódni fogsz azért. Ha sportolás mellett normálisan,akkor nem fogysz tőle,hanem izmosodsz.
2012. nov. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
58%
Nem betegesen vékony de rádférne 5 kiló
2012. nov. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
67%

Nem értem, hogy mire jó ez a lepontozás... Különbözőek vagyunk, különböző ízléssel. Így természetes, hogy a kérdező testéről is mindenkinek más a véleménye.

Nekem tetszik. Szeretem az ilyen vékony, törékeny alkatú csajokat. Kis popsi, kis cici, bejön:P

Másnak lehet, hogy ez túl vékony, vagy a nagyobb mellű "formásabb" csajokra bukik. Soha nem lesz egy nőnek se olyan teste, ami mindenkinek be fog jönni.

2012. nov. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
20%
gondolom a kövérebbek mondják rád. tök csini vagy, legalább nem vagy plöttyedt,ezerszer jobb mintha túlsúlyos lennél. ha hiznál kicsit akkor is nagyon jó alakod lesz, nincs is narancsbőröd:))
2012. nov. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
78%
Ki pontoz le mindenkit? Norm válszokat adnam.. Ès nem nem vagy betegesen vékony. Ha futsz, hajlongsz, eszel kicsit bombázó leszel ;)
2012. nov. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
35%

igen, nagyon vékony vagy

hízzál!


azért ez még éppen nem beteges kategória


20f

2012. nov. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
A kérdező feltehetőleg egy ámbrás cet. Ezek a képek nyilván nem őt ábrázolják. Azt szerette volna hallani, hogy igen, anorexiás a képen látható hölgy, kórosan sovány; és mivel nem a várt válaszokat kapta - így hát bosszúból lepontozott mindenkit.
2012. nov. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:
Bocsánat mindenkinek, de senkit nem pontoztam:S....se jót se rosszat...az valami rendszer hiba lehet akkor vagy tényleg nem tudom..
2012. nov. 20. 20:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!