Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Őszintén! Mindenki, de főleg...

Őszintén! Mindenki, de főleg fiúk véleményét várom! Vékony vagyok nagyon? Hízzak? Mert betegesen vékonynak tartanak! 20/L

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2012. nov. 19. 21:23
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:
Melyik testrészre tornázzak?
2012. nov. 20. 20:43
 22/44 anonim ***** válasza:

Ez nem rendszerhiba. Ilyen a magyar ember...

Habár jó segged van(szerintem), de, ha egy kicsit edzel rá, még jobb lesz:)

Ezen kívül mehet mindenre. Aerobic stb....

2012. nov. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:

Ja és nehogy hízzál, arra semmi szükség.

23F

2012. nov. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:

Sztem aranyos *-*

arcod milyen?

2012. nov. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
ne csinálj semmit, így jó ahogy vagy!
2012. nov. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:

Engem az érdekelne, hogy ilyenkor hol vannak azok, akik minden második duci, testes lánynak, aki itt képet pakol ki magáról, azt mondják:

Ne fogyj, így is tökéletes vagy!


Ez a lány a másik véglet.

Ha nem árulta volna el a korát, azt hittem volna, hogy egy magasra nőtt kislány, aki még nem lépett be a pubertáskorba.

Se dereka, se csípője. Nem nézném ki belőle, hogy világra tud hozni egy gyereket.


Úgy látszik, a kisfiúknak ez jön be.

Nekem már nagyon nem.


30

2012. nov. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:

23 vagyok és igen ez jön be...

én se vagyok tökéletes :@

2012. nov. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
Szintén 23. Nem értem, hogy jön ide a kisfiúzás? Nekem bejön ez a test, mégsem vagyok kisfiú. Miért fáj ez neked ennyire? Ízlések és pofonok. Nekünk ez, neked a ducik. Nincs ezzel probléma:)
2012. nov. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:

Nem, nem tetszenek a duci nők, de a gyereklányok sem.


Nem zavar, hogy nektek az ilyen lányok tetszenek.

Inkább valahol érdekesnek találom.


Tanultam pszichológiát, nem is keveset...

és az, hogy az ilyen gyerektestű lányokhoz vonzódtok, akik ránézésre képtelenek lennének gyerekszülésre...

azt (is) jelenti, hogy még kósza gondolat erejéig sem álltok készen az apaságra, és tudat alatt így "biztosítjátok be" magatokat (ami persze baromság, mert a csípő mérete csak a szülés menetét befolyásolja, attól függetlenül ugyanúgy teherbe tud esni).


Persze ez nem meglepő, fiatalok vagytok.


Rengeteg tanulmány foglalkozott azzal, hogy a családalapítás előtt álló férfiak tudat alatt is a jobb derék/csípő aránnyal rendelkező nőket találták vonzónak.

2012. nov. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:

A kérdező 20 éves, tehát nem gyereklány. Láttam már 30 körüli nőt is, aki hasonló testtel rendelkezett, sőt nem is olyan ritka. Őket is gyereklánynak tartod?


Érdekes amit írsz, bár szerintem a világon szinten mindenre lehet pszichológiai magyarázatot találni, szóval...

Egyébként igen, az apaságra még egyáltalán nem gondolok, de az a korom miatt érthető. Szülni pedig ugyanúgy tud egy ilyen testű lány is. Bár kétségtelen, hogy nehezebben. Erről majd írok még, miután a kérdező megszülte a gyerekünket:P

2012. nov. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!