Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Őszintén! Mindenki, de főleg...

Őszintén! Mindenki, de főleg fiúk véleményét várom! Vékony vagyok nagyon? Hízzak? Mert betegesen vékonynak tartanak! 20/L

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2012. nov. 19. 21:23
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
100%

Eleg vekony vagy! En no vagyok, de ez surolja az also hatart mar nalam is (megjegyzem nekem csak a vekony emberek tetszenek). Persze, meg mindig jobb mintha kover lennel, de ha valtoztatni szeretnel, akkor izmosodj. Ne hizz, termeszetesen ilyen tanacsot nem is adnek, hiszen az nem jo.

SZerintem kizaroag jo minosegu kajakat, es rendszeresen egyel, es mozogj, sprortolj! Igy egeszsegesen johet fel rad egy kis domborulat, ami persze foleg izom lesz.

Viszont lathatod, hogy sokaknak ez a test igy tokeletesen megfelel, szoval ne aggodj emiatt tul sokat.

2012. nov. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
gratulálok a lepontzó(k)nak, biztos egy bálna volt
2012. nov. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
szerintem egyáltalán nem tűnsz betegesen vékonynak, nagyon szép alakod van és a feneked is cuki! :D
2012. nov. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
hány kg vagy és milyen magas? :)
2012. nov. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 A kérdező kommentje:
168cm és 51..mert?:)
2012. nov. 29. 13:04
 36/44 anonim ***** válasza:
En is pont ilyen magas vagyok mint te. en 54 kg mal nagyon gebe voltam, nekem az 57 a bomba test, de mindeki mas,eros a csontozatom, igy en 57 kg mal is vekony vagyok. Te jol erzed igy magad a borodben? Tetszik ami latsz a tukorben? Mit gondolsz a testedrol?
2012. nov. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
szexi *-*
2012. nov. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim válasza:
szia, én lány vagyok, a lábaid nekem nagyon tetszenek, én is ilyet akarok, bár lehetne izmosabb a combod, de a vádlid nagyon szép!! a felső tested viszont nagyon vékony és tényleg kicsit formátlan... :/ bocsi! de ezen nagyon könnyen tudsz változtatni, ha rendesen elkezdesz főleg felső testre tornázni (meg combra egy kicsit), de amúgy szerintem nem lesz itt gond :)
2013. júl. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:

hidd el nagyon sok lány szeretne ilyen vékony lenni...vékony vagy igen, de szép! (nem túlságosan, ill. aránytalanul)

21f

2013. júl. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
auu, de beleharapnék a hátsódba!! :D :P
2013. júl. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!