Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ilyen esetben 'igénytelen'?...

Ilyen esetben 'igénytelen'? Ha valakinek kócos, majdnem összeér a szemöldöke de még nem akarja szedni, és lány!?

Figyelt kérdés

16/L Tudja, hogy rossz, mert képet sem készít úgy magáról, és mindegyiken feltűnik neki, de majd csak pár év múlva akarja szedni.

Ilyen esetben nem ad magára? Én sem szoktam túlzottan kiszedni, de látványosan azért, hogy nem ér össze, és nem kócos.:). Szóval, simán van egy formája, nem mint egy kozmetikus által készített, de azért formás.

Vélemény?

Ha ilyet láttok mit gondoltok?



2012. dec. 6. 20:22
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
6%
Igénytelen az, aki büdös, zsíros hajú, koszos, lukas a ruhája, ez nem igénytelenség...
2012. dec. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Akkor semmi baj nem lenne ezzel, ha nem érdekelné hogy mások mit mondanak róla, de mint kiderült, nagyon is zavarja ha kinevetik vagy megnézik. Ez ellen tényleg nagyon könnyen tehetne, és mégsem teszi meg a maga érdekében, ez a legnagyobb baj, ezt kéne megértenie. Nekem elég sűrű volt a szemöldököm, ezért 14 éves korom óta szednem kell.


21/L

2012. dec. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
0%
Én szeretem ha egy lány nem szedi, nem szeretem ha túl vékony vagy látszik hogy szedi (én szinte kivétel nélkül észreveszem h vki szedi v nem). nincs képed a szemöldökéről?:D lehet nem is csúnya
2012. dec. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Csak simán a szemöldökéről nincs: D. Arcosat meg nem küldök azért: D
2012. dec. 7. 20:16
 25/30 anonim ***** válasza:
Ennek a lánynak nem a szemöldökével van baj, súlyos önértékelési gondjai vannak.
2012. dec. 8. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

Pedig otthon rendesen kapja a fényezést, mindenkinek beszól, szóval önbizalma az van rendesen:D.

Bennem keresi gyakran a hibát, ha pl: látja, hogy csámpásan megy,elkezd oltogatni, hogy én meg az xy befele. Mondom 'jólvan hagyjál már' : D Szóval nem mindig 100 egyébként sem. . . Ő mrs Tökéletes:)

2012. dec. 8. 22:16
 27/30 A kérdező kommentje:

Ha valaki ránéz, akkor 'ne nézzé': DMert ő olyan kiemelkedő szépség, azért az nagy betyárság, ha valaki ránéz,hogy képzeli ezt bárki.

Szóval rettentő nagy arca vagy,leginkább azóta amióta fogyott vagy 20 kilót. Azóta istennőnek érzi magát,és mindenkinél értékesebb. Amit meg nem szeret, más meg igen, azt leszólja.

Ha valaki szeret egy zenét az 'Idegbeteg egy banda,ordibálnak,nyivákolnak'--->egykor még egyik kedvenc bandámra is mondta ezt.

Ha valaki csinos, az egy ribanc,ha valaki szedi a szemöldökét az is ribanc.

Akinek divatos a ruhája,és a másikra rámosolyog, mert beszélgetnek útközben, az rajta röhög,és egy utszéli.

Szóval nagy arca van rendesen: D. Néha kapom az oltásokat én is.

2012. dec. 8. 22:19
 28/30 anonim ***** válasza:
Én ilyennel nem barátkoznék...
2012. dec. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

"mindenkinek beszól", nagy arca van...

Önértékelési probléma.

2012. dec. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
De az ne minden emberen üssön ki. Ha én vagyok a közelben akkor rajtam: D.Van mikor vicces, de van mikor nagyon nem:/
2012. dec. 9. 00:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!