Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ilyen esetben 'igénytelen'?...

Ilyen esetben 'igénytelen'? Ha valakinek kócos, majdnem összeér a szemöldöke de még nem akarja szedni, és lány!?

Figyelt kérdés

16/L Tudja, hogy rossz, mert képet sem készít úgy magáról, és mindegyiken feltűnik neki, de majd csak pár év múlva akarja szedni.

Ilyen esetben nem ad magára? Én sem szoktam túlzottan kiszedni, de látványosan azért, hogy nem ér össze, és nem kócos.:). Szóval, simán van egy formája, nem mint egy kozmetikus által készített, de azért formás.

Vélemény?

Ha ilyet láttok mit gondoltok?



2012. dec. 6. 20:22
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Köszi:). Én is meghagyom azért a természetes formáját, nem szedem kopaszra, amúgy az enyém alapból sem volt gáz, fésüléssel is korigálható lett volna, de nem akartam, hogy túlságosan össze nőjjön középpen:).
2012. dec. 6. 20:36
 12/30 A kérdező kommentje:

Utolsó: Igen valóban, de hidd el tőle kérdeztem meg, és erre írta, hogy ő nem akarja, majd 18-19 évesen ha kedve lesz, de szerinte sose fogja.:) erre kérdeztem, hogy ez így normális-e?.

Mondtam neki, hogy oké: Én kb a szüzességemmel vagyok így, már 13-14 évesek is szedik ha olyan, de persze azok ribancok azért.:). Szóval mindenki aki, kicsit eltér tőle ribanc. Szóval én is, és ti is azok vagytok,mert ő így gondolja. Erre írtam ki a kérdést, mert nem értem Őt.

Remélem így már érted, hogy leginkább nem értem, hogy mi a baja, így alapból.

2012. dec. 6. 20:38
 13/30 A kérdező kommentje:
Amit nektek leírok ide, átbeszéltem vele is, tudja, azt amit ideírok. NEM beszélem ki, mert beszélgettem vele erről. De a ribancnál tovább nem jutottunk.
2012. dec. 6. 20:40
 14/30 anonim ***** válasza:

Igénytelennek nem mondanám, csak nem szép látvány.

Utólag néztem a tini kori képeim, akkor nálunk még nem volt divat szedni, úristen, mint a mutatóujjam, olyan vastag volt és középen is volt egy kevéske.

2012. dec. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
52%

kapsz valaszt,mégis ugyanazt leirod hatszor

nem mindegy neked? féltékeny vagy rá? vagy mi?

és ha valaki szexel,az együttjár azzal,hogy szedi a szemoldoket?

szerintem mindenki a saját háza táján sepregessen! gondolom neked is van olyan szepseghibad,ami teged nem zavar,de masnak szemet szúr. és?:) érted...

2012. dec. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

Tyű, elég fura felfogása van.

Attól még, mert valaki szedi ribi?

2012. dec. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az Ő dolga.
2012. dec. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

Kérdezte valaki, hogy szerinte ribi-e aki szedi? Igen szerinte az, és szinte mindenki aki más.

Ezért idegesítő már számomra is kicsit. Ha beszélek vele, vagy távolodok, akkor szar szemét vagyok. Hogy képzelem. Csak nehéz kibírni olyan ember mellett, aki nem fogadja el más véleményét, lenéz/megvet másokat. Mert Ő felsőbbrendűnek érzi magát.

Bár ez már nem tartozik a kérdéshez, de valószínűleg az itt irkáló embereknek nem esne jól, ha csak úgy heccből ler*bancoznának.

Csak mert pl: elsőnap csókolózól, azzal aki utána 4-5 évig akár a párod lesz.

Kicsit így gondoljátok át, hogy közöm nincs hozzá tényleg, csak fura. Nem tudok előle menekülni, mert folyton jön utánam, mivel 1 osztályba járunk. Bárhova megyek követ.

2012. dec. 6. 20:49
 19/30 anonim ***** válasza:
19%
Hát te nagyon ráérsz... A barátnőd meg igénytelen.
2012. dec. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Most pont ráérek tényleg:). Köszi a válaszokat:).
2012. dec. 6. 21:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!