Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műkörmös tanfolyam-nem repreze...

Műkörmös tanfolyam-nem reprezentatív felmérés. Ellene, mellette?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Válaszokat szeretnék kérni a következő kérdésre, kérlek kezeljétek úgy,mintha egy ikszelgetős teszt lenne!

Tehát: Ki az, aki elengedhetetlennek tartja a körmözéshez a tanfolyam elvégzését, és ki az, aki úgy gondolja, hogy feltétlenül szükséges? Véleményeket, tapasztalatokat is írhattok hozzá. Köszönöm szépen!


2012. dec. 7. 09:25
 1/7 anonim válasza:
100%
Hogyha komolyabban szeretne valaki ezzel foglalkozni, akkor szerintem fontos egy tanfolyam. Egyrészt azért, mert a kèsőbbi "ügyfeleid" valószínűleg jobban fognak bízni a tudásodban, másrészt a te szempontodból se mindegy, hogy mennyit kérhetsz el egy munkáért, gondolom mondanom se kell, hogy tanfolyam elvégzése után jóval többet. Ezen kívül tapasztalatból tudom, hogy egy ilyen tanfolyamon sok új dolgot fogsz hallani és gyakolásnak sem utolsó. Összeségében tehát úgy gondolom, hogy mindenképp megéri elvégezni egy ilyen tanfolyamot.
2012. dec. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Ez a kérdés miért nem kerül föltevésre mondjuk egy gépészmérnöknél, netán egy agysebésznél? Vagy mondjuk egy fodrásznál, kozmetikusnál, hogy maradjunk a realitások talaján.


Ez egy szakma basszus, nem is egyszerű szakma. Ha az lenne, nem lenne ennyi fos körmös, mint amennyi van.

2012. dec. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Mielőtt belefogok itten a nagy ikszelgetésbe: az "elengedhetetlen" és a "feltétlenül szükséges" szerintem nagyjából majdnem tökegyforma fogalmat akarna takarni. Szemantikailag mindenképpen.
2012. dec. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Szóval egy nagy büdös X mindkét lehetőséghez. Előző voltam.
2012. dec. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazad van, javítom: "NEM feltétlenül szükséges." Köszönöm, hogy szóltál, bár hozzáteszem pofaméretet lecsökkentve is ki lehetett volna javítani. Apróság. :)
2012. dec. 7. 10:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Pedig a kérdés az eredeti verziójában az igazán ütős :o) úgy áll legközelebb az igazsághoz.
2012. dec. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mindenképp szükséges, főleg azért, mert vannak olyan esetek, amikor TILOS körmöt építeni...a suliban ezt is oktatjàk (okj-n persze, nem a gagyi fashion nails- nél), nem csak reszelgetünk, meg lakkozgatunl. ott kezdődik a dolog, hogy komoly elméleti oktatás van, az első hònapban nem is làttunk alapanyagot.
2012. dec. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!