Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » NAGYON FAJ. MIT TEGYEK?...

NAGYON FAJ. MIT TEGYEK? NORMALIS EZ? (a helyesirasert elore bocsanatot kerek, telefonrol irtam)

Figyelt kérdés
az a gondom, hogy intim borotvalas utan mar aznap kezd visszanoni a szor, es nagyon faj a borosta! Nem tudom, hogy hogyan lehetseges ez, de pl. Amikor setalok, eszmeletlenul dorzsoli! Gyantaztatni nem szeretnem, mert mint latszik, nem jo a fajdalomturo kepessegem.. Es muszaj szednem, mert elek nemi eletet. Valami javaslat, hogy milyen borotvahabot hasznaljak, vagy valami?:/ 15/l

2013. febr. 19. 11:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
82%

# 6/10

Attól, hogy szúrogatják még ugyan úgy gyerek marad, csak még ráadásul butább is az átlagnál.

2013. febr. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
33%
Nem úgy értettem, hogy akkor már nem gyerek, hanem hogy manapság már kicsit más értelmezést nyert a "gyerek" fogalom, nehéz beletörődni nem is kevés embernek, de az igazi, ártatlan gyerekkor már sokkal rövidebb ideig tart, mint korábban, ez bárki bármit mond, így van.
2013. febr. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
nagyon jól átmentünk a terhességbe és a védekezésbe az intim szőrtelenítésből..:DD
2013. febr. 19. 21:04
 14/22 anonim ***** válasza:
Igen, de én azért írtam valami hasznosnak mondható választ is xd a Bepanthen tényleg jó és ha este bekenem a fájó részt reggelre már nyoma sincs a pirosságnak:D szőrtelenítő krémet nem ajánlom oda, a gyanta meg hát.. xd én se bírom a fájdalmat, szóval szerintem te se próbálkozz vele:DDD
2013. febr. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Esetleg a végleges szőrtelenítés nem jön szóba? Nem olcsó, de, ha kuponos oldalon találsz valami jó ajánlatot, egy gyanta árából mehetsz véglegesre. Azt azért hozzátenném, hogy az is fáj..de több időre le van tudva a borotva:D
2013. febr. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
65%

És mi van nem jön be a védekezés?Bármior lehet baleset és teherbe esel,akkor mit fogsz csinálni?Elcseszed a saját életedet,gratulálok :).Milyen szüleid lehetnek,akiket nem érdekel,hogy a 15 éves kislányuk nemi életet él?

15/L

2013. febr. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
12-es, remélem nem haragszol meg nagyon, ha azt állapítottam meg a kommentjeid stílusa meg az idióta hangulatjeleid alapján, hogy te sem nagyon lehetsz több 20 évesnél. Vagyis ez a tipikus vak vezet világtalan esete, értsd, egyik gyerek ad önigazolást a másiknak arra, hogy miért is helyes dolog 15 évesen kefélni. Egy 15 éves serdülő ugyanolyan naiv, éretlen kis csitri ma is mint 100 éve, annyi különbséggel, hogy a média meg a szülői nemtörődömség elhitette velük, hogy baromi menő dolog a felnőtteket utánozni. Vagyis attól, hogy egy 13-15 éves nemi életet él, attól még nem válik normális jelenséggé, hogy egyre több az ilyen. Ha majd neked lesznek gyerekeid és addigra már 10 éves korhatárra csúszik az "ártatlan" gyerekkor vége és a te lányod fog rendszeresen kaffantani 10 évesen, szívesen megnézném, milyen fejet vágsz. Na mindegy, annyit javaslok, hogy nőj fel.
2013. febr. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

hát.. tényleg előjött itt minden.. egyszerű szőrtelenítés témában...

szerintem teljesen mindegy, hogy ki hány éves.. lehet az akár 25 is, nem hiszem hogy MINDENKINEK van 100% terve arra, hogy mi lesz, ha terhes lesz...

2013. febr. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Jaj, hát köszönöm, hogy az "idióta" hangulatjeleim alapján egyből kategorizáltál... én csak megjegyeztem valamit, lehet, hogy én vagyok túl toleráns, nem sok dologból szoktam az életben problémát csinálni. Ebből meg miért is csinálnék, ha egyszer nem is velem történt meg?! Ja, azonkívül: a kérdésre választ nem kapott mindenkitől, csak egyből a kioktatást. Most őszintén, ha feltesz egy kérdést itt, akkor arra hasznosítható választ vár, nemde? És amúgy csak elmondanám, hogy 20 elmúltam már, de én csak 19 évesen kezdtem nemi életet élni - ezt így viszonyításképpen. Én sem 13-14 évesen kezdtem, azt sem tudtam mi a szerelem, nem hogy a szex, a mostani 12-13-14 éves "ismerőseim" meg már rég túlvannak az első, sőt a sokadik szexen meg a sokadik pasin/csajon. Az meg hadd legyen az én dolgom, hogy milyen szmájlikat használok épp, legalább helyesen azért tudok írni. Téma lezárva részemről...
2013. febr. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nekem is kidörzsölte,meg utána csúcsán kipattogzott,ezért hintőporral vagy volt hogy testápolóval kentem be. Az hidd el,segít.
2013. márc. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!