Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek bocsánatot kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bocsánatot kéne kérnem ennyi év után? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

4 éve volt egy srác akivel nagyon jól kijöttem és belementem hogy járjunk. Azaz igazából megfogta a kezem és így alakult ki... 14 éves volt és elég éretlen. Igazából nem is voltam szerelmes belé. Ezt 4-5 nap múlva meg is mondtam neki és mondtam hogy adjon egy kis időt. Tényleg nagyon éretlen voltam a szerelemhez. Azonban ő folyamatosan rajtam lógott és én ezt nem bírtam elviselni hogy mindenbe beleszól így akkor leszóltam egy kicsit hogy ne irányítson és azóta nem beszélünk.

Azóta ahányszor összefutunk a suliba gyilkos szemekkel néz rám. Akkoriban nem tudtam hogy kérjek bocsánatot.

Már 18 vagyok és kb 1 évvel ezelőtt lettem először szerelmes egy srácba akit jelenleg már a barátomnak tudhatok.

Elhatároztam hogy bocsánatot kérek a 4 évvel ezelőtti éretlenségemért. Tényleg sokat változtam és akkoriban féltem is a szeremtől (aminek megvan az oka...)

Szerintetek inkább hagyjam az egészet vagy kérjek már végre bocsánatot?


2013. febr. 17. 14:03
 1/3 A kérdező kommentje:

Lehet hogy inkább a saját lelki ismeretemért teszem mert azóta is nagyon bánom. Hamarosan leérettségizem és többet nem látom és nem lesz esélyem bocsánatot kérni...

Nagyon rendes srác volt, csak én nem tudtam elviselni egy fiú törődését és közeledését. Mondjuk azóta sokat változott és bunkó is lett (hallottam a másik osztálybeli barátnőmtől ahova ő is jár)...

2013. febr. 17. 14:06
 2/3 anonim ***** válasza:

Ó velem is történt hasonló ,csak én 15 voltam , megbántottam a srácot aki járni akart velem ,én nagyon kedveltem őt ,de csak barátként ,ő bókolt nekem állandóan és szidta azt a srácot aki nekem tetszett,hogy miért szar le engem miközben én egy angyal vagyok aztán megmondtam neki,hogy nem akarok semmit,csak barátságot és teljesen megváltozott és ezt is leírtam neki és azóta nem is beszéltünk én írtam neki,hogy hiányzik mert tényleg hiányzik és nagyon jókat beszélgettünk anno ,de nem válaszolt.:(

Szerintem kérj tőle bocsánatot bár lehet nem is emlékszik rá és nevettek majd egy jót rajta hisz elég rég volt :)

Amikor a folyosón összefuttok akkor is ugyanúgy néz mint régen? gyilkos tekintettel?

2013. febr. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Régen mindig várt reggel a folyosón csillogó szemekkel >.< szóval ez a gyilkos tekintet csak azután állt elő nála hogy összekaptunk azaz hogy besértődött...
2013. febr. 18. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!