Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire eszek sokat? Lent,...

Mennyire eszek sokat? Lent, hogy ma mit ettem.

Figyelt kérdés

15/L vagyok

1 db merci csoki

3 db kakaóscsiga

1 db szendvics

1 db melegszendvics


6 után nem eszek, szal mára ennyi...

Mennyire egészséges/sok/kevés?

ittam 0,5 l tea, 1 bögre jegeskávé.


köszi mindenkinek előre is.



2013. márc. 21. 18:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem vagy éhes, mert teletömöd magad felesleges szénhidráttal. ...

Kiszámoltam neked, hogy csak a pékárúval bevitt kalóriád meghaladja a 2000 kalóriát, és még nincs benne a tea, a jegeskávé, és a szendvicsekben lévő egyéb vaj, illetve húskészítmény. Szépen el fogsz hízni...



[link]

2013. márc. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Csupa szemét kaja. Remélem, a szendvicsben volt legalább egy jó nagy adag zöldség, hogy ellensúlyozza azokat a vackokat, amiket megeszel, ezt a sok, egészségtelen szénhidrátot. Egyél inkább több fehérjét, zöldségeket.

És ez a kevés innivaló elég szomorú, legalább 2 litert kellene meginni, és vizet is kortyolgass bőséggel!

2013. márc. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Annak semmi értelme , hogy hat után nem eszel... Ahogy most eszel nagyon egészségtelen. A péksütiket hanyagold. Egyél egy tányér levest, rizst-csirkével/pulykával! A szendvics ha van benne zöldség,csirke és tk kenyérből van akkor suliban belefér de oda is nyugodtan vihetsz kis dobozban főtt kaját. Legalább 1-1,5 l vizet próbálj magadba nyomni! Ha normálisan ennél akkor éhes lennél. Nem vagy amúgy fáradékony, idegeskedős? Hogy nem száraz a bőröd, rossz a hajad, körmöd stb.? Ilyen étkezés + esetleg 0 sport mellett tuti vannak ilyen gondjaid... ráadásul ennyi ételből nem jön ki az energia, hogy normálisan végig tudj csinálni egy napot.
2013. márc. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!