Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 19 évesen nincsenek melleim...

19 évesen nincsenek melleim mit tehetnék? 19\L

Figyelt kérdés
Az a baj hogy tiszta lapos,szó szerint,nem szivesen küldenék képet,de eltudja mindenki képzelni hogy mit jelent hogy lapos,szó szerint..Eddig még barátom sem volt..
2013. jún. 12. 08:28
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:

Oszt akkor mi van? amit belinkeltél nekem tetszik, és a kisebbel sem lenne semmi problémám...

A nagy melleket nem szeretem, a szilikontól pedig szabályosan undorodom. Tudod milyen kiábrándító, amikor elégedetlenkedtek ti lányok?

2013. jún. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:

Sir Butcher


Én teljesen megvagyok elégedve velük ;) De azért köszi :)

Azt hogy a szilikont nem vállalnám be, puszta egészségtani okok miatt írtam, nem azért mert nem vagyok megelégedve :)

2013. jún. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
Nővéremnek is nagyon laposak, szinte csak mellbimbói vannak. De egyáltalán nincs ezzel semmi baj, a férje imádja. Vannak nagyon jó push up melltartók kicsi cicikre is, a kutyának nem fog feltűnni, hogy Neked nincs melled! A Pasik meg nem csak olyan Nővel ismerkednek, akinek nagy melle van. A mell méret egy dolog, de nem ez érdekli őket leginkább. Viszont ha busongsz emiatt, még az önbizalmadat is csorbítod. :( Nyugi, nagyon sok lapos mellű Nő sokkal jobban néz ki, mint a nagy dudás zsírfókák.
2013. jún. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
Én tudom mire gondolsz, nekem sincs semmi mellem, de tényleg. Mondjuk elég vékony vagyok, remélem ha felszedek pár kilót az is megnő. A nagymamám, anyukám is ilyen sőt még a testvérem is, szóval genetika. Próbálj meg fenékre edzeni, az kompenzálja valamennyire a mellméretet. Ja, és 22 vagyok, szóval nekem sem lesz nagyobb.
2013. jún. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim válasza:
40%

nekem vannak melleim


20/F

2013. jún. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
ilyenek igen: [link]
2013. jún. 12. 10:33
 17/41 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond, jóez
2013. jún. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
nekem azért nagyobb de még mindig a nagyon kicsi kategória 70A-B-s és én ezzel nagyon nem vagyok elégedett,szóval ,ha lesz pénzem meg fogom csináltatni, azoknak akiknek meg ilyen elfogadják,hogy szilikont tetet be ,mert mell nélkül elég rossz nőnek lenni.
2013. jún. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
Tyűűű ez a linkelt csajszi nagyon ott van !4
2013. jún. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:

ma 11:08

ez újabb kérdést vett fel aki elitéli a szilikont,ilyen esetben is..:) meg sokan bla-bla az a jó ha természtes,de még annak sem mondható,inkább természet ellenes..:)

2013. jún. 12. 11:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!