Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 19 évesen nincsenek melleim...

19 évesen nincsenek melleim mit tehetnék? 19\L

Figyelt kérdés
Az a baj hogy tiszta lapos,szó szerint,nem szivesen küldenék képet,de eltudja mindenki képzelni hogy mit jelent hogy lapos,szó szerint..Eddig még barátom sem volt..
2013. jún. 12. 08:28
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:

ma 13:07

Igen ez csak az önbizalomhiányos,lelkisérült pasikra igaz,hogy beérik kevesebbel..Érdekes pl a lányok is sirnak rínak ha egy fiúcskának kicsi kukija van,akkor nem tudom mit jössz itt a pozitiv dumával..

2013. jún. 12. 13:29
 32/41 anonim ***** válasza:

Ezzel a szöveggel nyugtatod magad?

Amúgy áruld már el, mégis miért taszítod magad még mélyebbre, már azt hittük nincs lentébb...

De azért jó, hogy te megmondod nekem, hogy van-e önbizalmam, meg hogy milyen csöcsöket szeretek... Neked legalább annyi eszed van, mint Annácskának, csak neki legalább volt pénze szétbaszni a testét, de dubaj tárt karokkal vár téged is, ne félj

2013. jún. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

Hát már nem azért, de az a lány aki emiatt sír-rí, hogy jajj a pasimnak csak 12 cm, na az meg a másik véglet, és ugyanolyan hatalmas nagy idióta mint az a pasi akinek nem felel meg a kis mell. Egy szóval : Felszínesek.

De én itt abba is hagyom, látom tényleg nem lehet hatni rád, igazából én csak segíteni akartam, de látom neked jobb az ha ezen tudsz rágódni, ahelyett, hogy lesz@rnád az egészet.

2013. jún. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:

hát ez ellen nem tudsz tenni semmit sem :(


de vigasztaljon az, hogy nem vagy egyedül. és a normális pasik, gondolom ilyenekre hajtasz nem fognak amitatt dobni, hogy a cicid lapos-e vagy sem.


mitől lenne jobb, ha szilikonjaid lennének, akkor úgy kezelnének majd mint egy k*rvát ezt akarod? de ha neked az kell, hogy minden pasi ragadjon rád, és csak azért legyen veled, mert jól néz ki a cicid, akkor csináltasd meg.


de gondolkozz el ezen, amit irtam.


a normális pasinak épp, hogy nem kellenek szilikonnal feltöltött nő, akiknek minden férfitársa a mellét nézi.

2013. jún. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs baj, ha olyan mint a belinkelt lányon. Komolyan... Nem kell ezt annyira felfújni :) Aki szeret így is szeret.


F

2013. jún. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, hogy mekkora a melled, ha megfogsz? Tenni semmit sem tehetsz. A barátnőm mellei aránylag nagyok, de egyáltalán nem zavarna, ha kicsik lennének. Max küldj egy képet, aztán kiderül, hogy csak rosszul látod magad, és alábecsülöd.
2013. jún. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp érdemes szilikonnal feltölteni. Egész életedben zavarni fog ha így marad, az meg nem tesz jót az önértékelésednek.
2013. jún. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
Ha szép kerek a feneked és az arcod is szép, akkor nem lehet bajod a melleid miatt! :)
2013. jún. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Próbálj fitohormonokat szedni. Ez növényi eredetű női hormon. Egy kicsit javíthat a helyzeten. Amúgy a képen amit linkeltél pont olyan mell van, amit imádok. Pont a kedvencem. Nem is értem, hogy sok nő miért teszi tönkre szilikonnal.
2013. aug. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
#7!!!! Bocsi! Tényleg! De ezen a "cukorka a szőnyeg alatt" beszóláson jót nevettem! De egyébként teljesen igazad van a hülye barátnőddel kapcsolatban!!! Kérdező! Te meg ne aggódj az unokatesóm 19 éves korában olyan volt mint egy rajzlap!! De konkrétan abszolút nem volt semmi melle! Most 24 éves,és 70/C-t hord! Lehet nem a legnagyobb,de látod nőtt neki! Lehet te is egy kicsit későnérő vagy,és még nőhet is akár!!! ;)
2014. jún. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!