Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miben mennétek felvételizni?

Miben mennétek felvételizni?

Figyelt kérdés

Holnap délután lesz a felvételim, és nem tudom, miben menjek. Egy egyetemen már voltam felvételizni egy hónapja körülbelül, akkor kiöltöztem (fekete ruha, blézer, magassarkú), de rajtam kívül senki más, volt, akik papucsban jött... bár csak írásbeli volt, nem kellett bizottsággal beszélgetni. Holnap nem egyetemre megyek, hanem egy intézetbe, ami majd az iskola saját bizonyítványát, szakképesítését adja végzettségül, viszont itt szóbelis lesz, a bizottság tagjai: igazgató, tanulmányi vezető, két szaktanár. Szerintetek miben menjek? Köszi!

18l


2013. jún. 16. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem ide mar elegansan kell oltozkodni:)
2013. jún. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gondoltam arra, hogy felveszek egy fekete csipkeruhát és egy szebb fekete cipőt - az nem baj, ha nem magassarkú ugye?
2013. jún. 16. 22:53
 3/3 anonim ***** válasza:

nem baj,szerintem:)

csak ne ilyen 20cm-es legyen

2013. jún. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!