Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik fenék áll...

Szerintetek melyik fenék áll jobban egy felnövő, fiatal nőnek?

Figyelt kérdés

Szóval a kérdésem arra irányulna, hogy véleményetek szerint, melyik fenék áll jobban egy 18-27 éves nőnek?

Egy alapjáraton vékony alkathoz társuló pici, "tyúkfenék", olyasmi, mint ami a tizenéves lányoknak van (ilyesmi: [link]

[link]

[link] #imgdii=mZ1eIQR2y-YJLM%3A%3BY5Ob_Pld-3_7TM%3BmZ1eIQR2y-YJLM%3A

, vagy mondjuk egy ilyen: [link]

[link]


Vagy akkor nagyon egyszerűen, a kettő közül szerintetek melyik: [link] ?


Lehetőleg minél többen írjnaka, főleg fiúk, d emindenki véleménye érdekel. Kort, nemet is légyszi.

Szeretnék egyfajta "felmérést" végezni, és ehhez jó volna aminél több ember.



2013. aug. 23. 08:44
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
Hátööö :D Nemigazán :D
2013. aug. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:
Akkor mellélőttem:)
2013. aug. 23. 21:44
 33/42 anonim ***** válasza:

Nos lehet, hogy naiv vagyok :) de nekem tényleg nem számít az, hogy izmos valaki vagy sem, persze nem arról beszélünk , hogy egy elfojt 120kg-os valaki, hanem egy normális testalkatról. csak azt akarom mondani, hogy ennél sokkal fontosabb dolgok is vannak, sőt igazából ez nagyon mellékes dolog!

általában azok akik edzenek nem is ezért edzenek ,hogy tetszenek másoknak, hanem mert ez a hobbijuk. ezért mondom, hogy ez ne legyen kérlek elvárás senkitől, hogy ilyen fenek legyen! lehet akinek van ideje az inkább olvas , vagy nézz meg egy filmet, vagy játszik a kutyájával vagy a szerelmével van, vagy jár kiállításokra vagy akármi.

engem csak nagyon idegesít ez, hogy sok ember szemében az a tökéletes meg az a jó nő ,mint a linkelt csajszi. bár nem is idegesítem rajta magam, mert valószínűleg ti nem így gondolkodtok, és más beállítottságúak vagytok úgyhogy mindegy is!

aki meg az orvosin van: tanul ,szabadidejében edz. kérdem é:de van barátnőd?:) vagy neked ilyenre nincs szükséged? mert gondolom az időd tökéletesen be van osztva

2013. aug. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:

Na, elkanyarodtunk a témától.

Nem azt mondtam, hogy csak tökéletes embereknek kéne járkálniuk az utcán :)

Ez a kérdés azért jött létre, hogy megnézzük mi ketten, akik összevitáztunk rajta, hogy a közvéleménynek mi tetszik jobban.

Mellesleg azért, mert az illető tehetne is érte, ha akarna, mert igenis sportol, szóval rászánja az időt, nem arról van szó, csak egyelőre hiába mondjuk neki, hogy pl. az éhdiéta és a futkosás nem egy nyerő párosítás :) Vagy hogy az emberek többsége melyik külalakot tartaná vonzóbbnak.

És egyelőre kicsit önfejű is, így elég nehéz neki sokszor megmondani, hogy talán másképp is van néha egy-két dolog :)

2013. aug. 23. 22:19
 35/42 anonim válasza:

Nekem az ilyenek jönnek be !:)


[link]


[link]


[link]

2013. aug. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim válasza:

Ha már többen is linkeltetek olyat ami körülirja valamilyen szinten az ideálotokat, akkor megteszem én is.


El lehet némitani,mert a zene valami katasztrófa alatta.

-> http://www.youtube.com/watch?v=8sPj0Ic8KQ8

2013. aug. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
21%
Gondolom a háttértörténetben szereplő lánynak lapos a feneke és ő úgy vette ki a véleményed,hogy neked nem tetszik az ő hátsója,mikor ő szeretne neked tetszeni valamilyen szinten.Ilyen helyzetekben én nem kezdenék el vitatkozni-alapból értelmetlen,főleg ha ekkora sötét a csaj-hanem mondjuk összehasonlítási vizsgálatot végeznék az alanyon,mert nem tudom megítélni ránézésre az övét mondjuk,aztán mondhattad volna neki,hogy te is fogd meg az enyémet,látod milyen kemény.A tied puhább-ilyenkor szokták mondani,hogy nem is puha.Jó,akkor nézzük meg nadrág nélkül egy pillanatra stb az ilyen vitatkozós,ostoba 18 éveseket lehet a legjobban belevinni a játékba és észre sem veszi,már dugod.
2013. aug. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:
Hát ez qrva undorító volt, mivel a testvérem -.-
2013. aug. 24. 08:59
 39/42 anonim ***** válasza:
És honnan a pitsából kellett volna ezt tudnom?Mifélénk a húgot,húgnak nevezik nem lányismerősnek.Húzd bele ilyen beszélgetésbe a húgod barátnőit,aztán velük megcsinálhatod amit írtam.
2013. aug. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:
Csak azért, mert nem akartam konkretizálni. Fölös infó lett volna, hogy tulajdonképpen ő nekem kicsodám, sőt, maga a háttértörténet is, csak a tisztánlátás végett elmondtam.
2013. aug. 25. 17:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!