Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik fenék áll...

Szerintetek melyik fenék áll jobban egy felnövő, fiatal nőnek?

Figyelt kérdés

Szóval a kérdésem arra irányulna, hogy véleményetek szerint, melyik fenék áll jobban egy 18-27 éves nőnek?

Egy alapjáraton vékony alkathoz társuló pici, "tyúkfenék", olyasmi, mint ami a tizenéves lányoknak van (ilyesmi: [link]

[link]

[link] #imgdii=mZ1eIQR2y-YJLM%3A%3BY5Ob_Pld-3_7TM%3BmZ1eIQR2y-YJLM%3A

, vagy mondjuk egy ilyen: [link]

[link]


Vagy akkor nagyon egyszerűen, a kettő közül szerintetek melyik: [link] ?


Lehetőleg minél többen írjnaka, főleg fiúk, d emindenki véleménye érdekel. Kort, nemet is légyszi.

Szeretnék egyfajta "felmérést" végezni, és ehhez jó volna aminél több ember.



2013. aug. 23. 08:44
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:

Np :)

Igazad van, eléggé egybeömlesztettem a linkeket.

2013. aug. 23. 15:10
 22/42 anonim ***** válasza:
0%

most nem azért, de ilyen izmos pics*ja se lesz mindenkinek max annak akinek ez a munkája, pl személyi edző vagy sportoló. vagy annyi pénzük van , hogy nem tudnak vele mit kezdeni és telik személyi edzésekre ,meg van is ideje. de egy lány aki tanul pl egyetemre jár nem hiszem ,hogy ezzel fogja tölteni az idejét, és főleg nem egy átlagos anyuka.

ehhez kell egy gazdag apa, vagy férj. a terembe ahova járok ott is a leggazdagabb nő néz ki a legjobban.

ha nektek ez az ideál akkor soha nem lesztek elégedettek senkivel. és akkor csak gratulálni tudok nektek. nekem meg ő az ideál és minden nőnek akkor:

[link]

2013. aug. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:

[link]


Jobb oldali! Reggelig tömném :D


[link]


Úgy szint!

2013. aug. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim válasza:
100%

22-es! továbbra is emancipunci maradsz.


"most nem azért, de ilyen izmos pics*ja se lesz mindenkinek max annak akinek ez a munkája, pl személyi edző vagy sportoló."

Hülyeség.


"vagy annyi pénzük van , hogy nem tudnak vele mit kezdeni és telik személyi edzésekre ,meg van is ideje. de egy lány aki tanul pl egyetemre jár nem hiszem ,hogy ezzel fogja tölteni az idejét, és főleg nem egy átlagos anyuka."

Úgy beszélsz,mintha személyi edző és drága étrend nélkül nem lehetne izmosodni. Feltételezem,hogy a hülye fejeddel igy is gondolod.

Het 3-4 h nem tűnik kibasoknak...

Ha meg nem veszel szemetet,hanem rendes kaját veszel,akkor megint ott vagyunk,hogy annyira de annyira nem lehet drága. csak másra kell költeni a pénzt.

Azt gondolod,hogy az egyetemisták egész nap az egyetemmel vannak elfoglalva? Mert nagyonnem.

És egy anyuka miért ne eddzhetne?


"terembe ahova járok ott is a leggazdagabb nő néz ki a legjobban."

Biztosan azért,mert ő a leggazdagabb!! xD


"ha nektek ez az ideál akkor soha nem lesztek elégedettek senkivel. és akkor csak gratulálni tudok nektek. "

Ne legyél biztos sem abban,hogy nekünk ez az egyetlen ideál,sem abban, hogy kizárólag test alapján választunk párt.

Én pedig gratulálok a szűklátókörűségedhez! Igazán egyedi,hogy milyen szinten vagy szűklátókörű. Nem sok embernek adatott meg.


Egyébként a nagy linkelésed nem sikerült! xD

2013. aug. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%

22-es, savanyú nagyon a szőlő úgy látom, másrészt meg sztereotípiákban beszélsz. Képzeld egyetemista vagyok, az egyik legnehezebb egyetemen, mégis van időm edzeni, és betartani az egészséges életmódot :D Vannak itt dolgozó, családos emberek, hihetetlen módon nekik is sikerül ezt megtenni. Szóval hiába akart afféle öv alá ütésnek menni a linked, mellé ment, méterekkel :) Megvan a kockahas, az adoniszöv, vállak, mellek, amit akarsz :P

Mindenkinek volna ideje heti 3x-5x egy-egy órát rászánnia, ha rá akarná szánni. Teremre sincs szükség, otthon is lehet edzeni, minimális eszközzel vagy nélkülük is akár!


És azzal sem kell önigazolást keresni, hogy ehhez gazdagnak kell lenni, sokat kell költeni a táplálkozásra blablabla. Én is ugyanúgy egyetemi zsebpénzt, ösztöndíjat kapok, képzeld, csak annyit kell megtenni, hogy a sz*r kaja helyett egészségeset veszel ugyanazért a pénzért, ennyi, nem varázslat.


Szóval igen, ha nem haragszol, igenis megnézzük a másikat, és nem a tökéleteset keressük, csak azt, hogy ő mennyit tett érte, hogy afelé hajoljon!

Tudod elmond egyet s mást az ember hozzáállásáról, ha tesz az egészségéért, és nem hagyja el magát, hanem mondjuk rászánja az időt, és lustulás, szórakozás helyett néha sportol egy kicsit.


Persze lehet legyinteni az egészre, azokra meg, akik jól néznek ki, rá lehet mondani, hogy gazdagok, jó a genetikájuk, ez a munkájuk, van rá idejük mert naplopó disznók egyébként, kokszolnak, plasztikáztatnak stb.


Persze, hiszen edzeni és odafigyelni magukra csak a naphosszat lazsáló, fullgazdag főnökembereknek, és a hozzájuk beházasodó, kertvárosokban lazsáló nőknek van idejük...

2013. aug. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
0%

Nos, első az, hogy én nem vagyok irigy csak felindultságból védem azokat a nőket akiknek nincs erre idejük! Én ugyan edzek ,mint írtam és fiatal is vagyok szóval feszes is vagyok meg jó is a testem stb most nem ez a lényeg, és csak azért írom most le, nehogy azt higgyétek hogy mert én olyan irigy vagyok.

Aki írta, hogy milyen szuper egyetemen tanul és mégis milyen sok ideje van, az biztos egy zseni akkor :D mert pl valaki aki az orvosin tanul és jó orvos is akar lenni, nem hiszem , hogy lenne valami sok szabadideje .ha akad is szabadidő szerintem azt a szeretteivel ,barátaival tölti el, és csak aztán jöhetne az edzés. De úgy látom itt mindenki zseni:D mert én nem az olyan egyetemistákról beszéltem akik büfé szakon tanulnak kamuból, hogy még eltartsák őket egy-két évig..

na a másik , hogy egy anyuka meg pláne nem fog edzőterembe járni :D aki dolgozik 8-12órát aztán hazamegy főz, takarít, mos ,gyerekkel tanul.játszik, férjére figyel stb stb. örül , ha van ideje 10 percig feküdni...

azt tudom ,hogy nem kell személyi edző ahhoz , hogy sikeres legyél, de általában a lányoknak szükségük van ilyen segítségre, mert alapból nem nagyon értenek hozzá. sőt motivációjuk se sok van. és igenis sokkal nagyobb előnyben van egy olyan nő aki tele van pénzzel és kap személyi edzőt is, telik neki minőségi kajára stb. de biztos tévedek.

az, hogy vannak emberek akik össze tudják spórolni a pénzüket és be tudják osztani az idejüket nehézkesen az jó dolog, de fogjátok már fel, hogy erre nem mindenki képes! hiába akarják sokan, ha nem tudják megtenni!

és én soha nem veszek szemét kajákat, mégis alig jövök ki a pénzemből,pedig kapok eleget egy hétre.

amúgy meg szerintem nem kéne ilyenekkel foglalkoznotok, hogy kinek milyen az alakja, mert bárkinek lehet jó teste, bárkinek lehet izmos hasa, nagy melle, jó göncei stb, de nem lehet bárki jó ember, figyelmes és őszinte...szerintem inkább ezzel kéne foglalkozni nem azzal , hogy melyik csajnak milyen izmos a feneke és a többi meg mekkora igénytelen ,mert nem edz..engem pl kiver a víz az ilyen izom Gyurkáktól :D na mindegy :)

2013. aug. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim válasza:
100%

"Aki írta, hogy milyen szuper egyetemen tanul és mégis milyen sok ideje van, az biztos egy zseni akkor :D mert pl valaki aki az orvosin tanul és jó orvos is akar lenni, nem hiszem , hogy lenne valami sok szabadideje ."

Heti 3-5-6h nehogymár annyira sok legyen :D

ddrake egy jó példa rá,hogy lehet rá időt szoritani.


"De úgy látom itt mindenki zseni:D"

:D:D:D:D:D:D:D hát hozzád képest én is úgy látom. Be tudjuk osztani az időnket és a pénzünket! aztaaaa

a mai világban elég nagy valami mondjuk.


"egy anyuka meg pláne nem fog edzőterembe járni :D aki dolgozik 8-12órát aztán hazamegy főz, takarít, mos ,gyerekkel tanul.játszik, férjére figyel stb stb. örül , ha van ideje 10 percig feküdni"

Nem is anyukákról beszélünk, és nem is anyukákat akarunk "behajtani" (nem a legjobb kifejezés,de szemléltető).


"és igenis sokkal nagyobb előnyben van egy olyan nő aki tele van pénzzel és kap személyi edzőt is, telik neki minőségi kajára stb. de biztos tévedek."

Igen,egész biztosan. pl neten is minden infó fenntvan ingyen. egy délután alatt megtanulsz annyit,hogy rendesen fejlődj.

2013. aug. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:

Gondolom fiatal vagy még, vagy csak tapasztalatlan a világot illetően :D

Ez a "a test mindegy, csak a személyiség számít" jól hangzik, de így nem igaz. Persze, a személyiség a legfontosabb, DE a test is számít, legalábbis nekem/nekünk. Ettől nem leszünk felszínes rossz emberek. Az összképhez mind a kettő dukál, szerencsére a testet könnyebb alakítani, mint a személyiséget, így annak nem muszáj már az elején tökélynek lennie. Nyilván mégiscsak jobb egy testileg is vonzó emberrel együtt lenni. De ha valakinél működik, hogy akármilyen testet szépnek lát a személyiség miatt, az is teljesen jó, sőt, nagyon jó. Nálam is működött :D De annyira megszerettem a sportot, hogy már csak erre vágyom. Én speciális eset vagyok e téren, valljuk be.

S ehhez hozzátartozik az adok-rész is. Nem csak elvárunk, hanem nyújtunk is. Valamit valamiért.


A lényeg nem is ez. Az ember teste árulkodik az élethez való hozzáállásáról is. Én szeretem a sportos csajokat, mind testre, mind lélekre, tehát ha sportos teste van, az nekem jó. Ha karban van tartva a teste, az azt jelenti, hogy van ennyi igénye magára, össze tudja hozni az életében, hogy meg tudja ezt tenni. Azért én bevallom, nem egy napi 12 órát rabszolgamunkában robotoló nő az álmom, akinek semmire nincs ideje. Én nem ilyen életet akarok. Ez manapság elég merész kijelentés, tudom, de ha nekem sikerül összehozni egy jobb állást (mert tanulok, figyelek, kreatív vagyok ésatöbbi), akkor szeretnék egy hasonló nőt találni.

A másik: volt az origón nemrég egy cikk az edző csajokról, jött is a sok buta tipikus magyar kommentelő, akik megmagyarázták, hogy ez márpedig nem lehetséges, és aki - szerintük - normális, annak nincs ideje semmire, és punktum. Avagy kifogás kifogás hátán. Na ilyen ember tudod kinek kell? Max egy hasonló negatív semmirekellőnek. (majdnem) mindent meg lehet oldani, ha nagyon akarja az ember. Ahogy ddrake is írta, az anyagiak sem pont olyanok, mint hiszitek, az edzés sem olyan halálos. Csak rá kell jönni. És aki elég ügyes, hogy rájöjjön, az megkapja a jutalmát egy jó testet.


Persze nem vitatom, léteznek olyan esetek, ahol az ember önhibáján kívül kerül rossz helyzetbe. De nem kéne mindent erre fogni. Az élet hasonlít ahhoz, hogy ha elhízik valaki, és nem változtat a szokásain, ugyanúgy elhízott marad. Mert a szokásai ezt eredményezik. Csak változtatni kell, és csodás lehetőségek tudnak nyílni, de ehhez kicsit túl kell látni a megszokotton.

2013. aug. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyit jegyeznék meg (mert való igaz, van egypár érved), én pl. orvosin tanulok, jók a jegyeim. Annyi a különbség, hogy amíg az évfolyamom zöme a diszkóban bssza a rezet, én addig otthon edzem, majd alszom.
2013. aug. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:

Jaja, meg ha jól tudom, pl. Montez is dolgozó (jó munkával bíró), családos ember (?). És nem egy mai gyerek már (no offense :D). Mégis sokan példát vehetnének róla.

Wash-ról nem tudok ennyit, de amennyire sejtem, nagyjából hasonló cipőben van :)

2013. aug. 23. 21:09
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!