Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik fenék áll...

Szerintetek melyik fenék áll jobban egy felnövő, fiatal nőnek?

Figyelt kérdés

Szóval a kérdésem arra irányulna, hogy véleményetek szerint, melyik fenék áll jobban egy 18-27 éves nőnek?

Egy alapjáraton vékony alkathoz társuló pici, "tyúkfenék", olyasmi, mint ami a tizenéves lányoknak van (ilyesmi: [link]

[link]

[link] #imgdii=mZ1eIQR2y-YJLM%3A%3BY5Ob_Pld-3_7TM%3BmZ1eIQR2y-YJLM%3A

, vagy mondjuk egy ilyen: [link]

[link]


Vagy akkor nagyon egyszerűen, a kettő közül szerintetek melyik: [link] ?


Lehetőleg minél többen írjnaka, főleg fiúk, d emindenki véleménye érdekel. Kort, nemet is légyszi.

Szeretnék egyfajta "felmérést" végezni, és ehhez jó volna aminél több ember.



2013. aug. 23. 08:44
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
25%
És nem, fiúként nem sok hitelességed van megmondani, hogy a fiúknak mi tetszik jobban. Saját preferencia alapján áltolánosítani egy egész nemre ostobaságra vall. Csak azért, mert fiú vagy, és tetszik valami, nem jelenti azt, hogy minden fiúnak az tetszik. Ugyanakkor sok lányt egyáltalán nem érdekli, mi tetszik a fiúknak. tudod van egy olyan dolog, hogy önbizalom, meg énkép meg önelfogadás, és ahhoz nincs szükség a férfiak ízlésére. A legtöbb nő nem azért csinál bármit is, hogy a pasiknak megfeleljen. "A fiúk azt szeretik, ha egy lány..." "A fiúk szeretik azokat a lányokat, akik..." Csak fogd be! Egy nő önbecsülése és értéke nem a férfiak figyelme körül forog.
2013. aug. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim válasza:
100%

"Egy nő önbecsülése és értéke nem a férfiak figyelme körül forog."



xDDDDDDDDD

AAAAHHH...

:DD

2013. aug. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim válasza:
A nép izmot követel! :D
2013. aug. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim válasza:

Egyértelműen a 2,3(jobb oldali) Mi vonzó van az 1-es ben?

Még szerencse,hogy nadrágban van.

2013. aug. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:

Nekem ez tetszik az itt belinkelt összes fenék közül legjobban:

[link]

de ha én is mutathatok, akkor ez az ideális szerintem(nem izompacsirta, nem hájas, nem nagy, hanem pici, feszes, formás)

[link]

[link]

[link]

2013. aug. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
nyilván a 2., de ehhez azért kell adottság is... :))
2013. aug. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:

10-es, ülj már jégre :D

Először is: nem a csípőméretről volt szó (amin tényleg nem sokat lehet változtatni, maximum csak elcseszni a fejlődését pubertáskorban), hanem a kidolgozottságról.

Nincs jogom megmondani fiúként, hogy mi tetszik a fiúknak??

Akkor kinek van, drága aranyom? :D Körbekérdeztem a korombelieket, kb 10-ből 9-es egyöntetű választ kaptam, tippelhetsz, hogy mire...

Fogjam be? Mi bajod van neked?? :D Hagy kérdezzek már valamit, te csaj vagy? És a leveled végére sikerült beleélned az egész feminizmusodat az irományodba?

Eszembe jutott erről egy vicc, mindjárt le is írom.

2013. aug. 23. 14:47
 18/42 anonim válasza:
55%
10-es emancipunci :D
2013. aug. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:

Nem nagy vicc, de annyi a lényege, hogy elindul Pista bá' Béla bához, hogy elkérje tőle a traktort kölcsönbe.

Odafele menet tűnődik, hogy hát nem tudja, jó ötlet-e elkérni tőle a traktort, lehet, nem adja oda, és akkor hiába ment el érte.

Félúton arra gondol, valószínűleg nem fogja odaadni, mert nem nagyon ad oda senkinek semmit csak úgy kölcsönbe.

Mikor már majdnem odaért, szinte biztos benne, hogy nem fogja megkapni a traktort, mert emlékszik, a múltkor sem adta oda kölcsön az ekét.

Mikor bekopogtat Béla bánál, csak annyit mond: Tudod mit Béla?! Csak tartsd meg magadnak azt a sz*ros traktort!!


Na, nekem kb. ez a lelkület jött le az írásodból.

Szóval javaslom, szagolgass egy kis levendulát, és próbálj meg nyugodtan elenni afelett, hogy ez csak egy közvélemény kutatás volt, hogy az emberek többsége mit preferál. Senkinek nem fogom megmondani, hogy nézzen ki, nem kötelező jól kinézni :P


o23r

A 2, 3?

Ezek [link]



[link] ?

2013. aug. 23. 15:01
 20/42 anonim válasza:

Hát nemigaz... összekevertem a linkeket.

Szóval...

Ez tetszik: [link]


Kérdező megszámozhattad volna,én meg figyelhettem volna jobban. Bocsánat.

2013. aug. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!