Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet egy 15 éves lányból...

Lehet egy 15 éves lányból "harcost" faragni?

Figyelt kérdés

(Ha a kategória rossz, bocsi...)


Szóval engem vonz ez a harcolás, verekedés meg egyéb olyan dolgok, amiket legtöbbször büntetnek. Persze nem akarok gyilkos lenni vagy ilyesmi, csak az érdekel, hogy ha keresek egy nagyon jó tanárt vagy kiképzőt erre, akkor ő tud belőlem ilyet faragni? Hogy igazi túlélő legyek.. Hogyha kidobnának egy lakatlan szigeten, megélnék, ha megtámadnának, meg tudnám védeni magam. És itt nem csak az önvédelemre gondolok, hanem pl.: vadászatra, túlélésre, később megszerezném a fegyvertartási engedélyt..

Szóval ilyen lehetséges, hogyha nagyon kitartó vagyok?

Vagy magában az, hogy lány vagyok, megakadályoz? Mert sokon kinevetnek, ha ezt felhozom, de engem ez nagyon érdekel és vonz... Meg például megtanulnék újjal is lőni, azt nagyon szeretem, csak még egy kis gyakorlás és tanulás ott rám férne..

És ha teljesen ki leszek képezve kb 10 év múlva(gondolom nem megy 2-3 hónap alatt..) akkor ezt tudnám valahol hasznosítani?

Köszi!:)


2013. márc. 3. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Korodnál fogva is idealizálod ezt a képet. Az emberi test nem lesz soha arra képes, amit a filmekben látsz.

Az,hogy lány vagy, nem akadályoz meg, de nagyon látszik,hogy csak valami karaktert utánoznál és nem is tudod, hogy mit akarsz. ...Valahol viszont el kell kezdeni. Iratkozz be valamilyen önvédelmi tanfolyamra és ha az megy, akkor tovább lépegethetsz. Rögtön nem mehetsz olyan mesterhez, mint a Kill Billben a csaj :D 21/L

2013. márc. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

kezdésnek elmehetsz heti 3x ökölvívó edzésre,

és heti 2x kali késharc edzésre.

hétvégente meg szoktak lenni túlélő túrák,nézz utána,létezik ez is.

és igen.

az igazság ligájában tudod majd hasznosítani,esetleg lehetsz majd batman új társa:).

de tudtommal green arrow is liga tag,ő majd megtanít nyilazni.

2013. márc. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

megártott a sok Bear Grylls?


"A harcolás verekedés meg egyéb olyan dolgok amiket legtöbbször büntetnek"


Nem biztos hogy a verekedést büntetik ha adott szabályok között (pl: sporteseményen) történik. Itt még arra gondoltam esetleg egy küzdősport a neked kellő dolog.


"Hogyha kidobnának egy lakatlan szigeten, megélnék"


Ez már a Számkivetett csak Tom Hanks helyett te? Miért dobnának ki egy lakatlan szigeten. Mondjuk 47,000-el sem vagy előrébb.


"ha megtámadnának, meg tudnám védeni magam."


Itt akkor nem küzdősport kell hanem harcművészet.


"Szóval ilyen lehetséges, hogyha nagyon kitartó vagyok? "


Az emberi kitartás semmihez sem fogható a világon. Lehet közhelyes de bármit elérthetsz ha van kitartásod.


"Meg például megtanulnék újjal is lőni, azt nagyon szeretem, csak még egy kis gyakorlás és tanulás ott rám férne.. "


Keress íjász egyesületet, talán járj el cserkész klubokkal az erdőbe, vagy vannak nyaranta "túlélőtáborok".


"És ha teljesen ki leszek képezve kb 10 év múlva(gondolom nem megy 2-3 hónap alatt..) akkor ezt tudnám valahol hasznosítani? "


Szerintem egy 15 éves lány még nem tudja hogy mi akar igazán. Ezért kár 10 évekre előre gondolkozni, de még a jövő hónapra is. Amúgy tudod majd hasznosítani pl: idegenlégió....

2013. márc. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%

Én a kung-fut ajánlanám.

Egy lány ismerősöm 3 éve kezdte,akkor még csak egy kislány volt.

Mára viszont r*hadt erőseket és villámgyorsakat rúg,és ezenkívül is elég erős,és ugye vele van a meglepetés ereje.

15 éves,de simán megverne egy átlagos 17 éves fiút is.

2013. márc. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat..

Na először is tisztáznám, hogy nem filmből szedett karaktert akarok utánozni, hanem egy sajátot szeretnék "létrehozni".

Ezt azért, mert semmi hobbim nincs, semmiben nem vagyok jó, és ezt még élvezném (?) és más ötletem nincs. Nem is kell más ötlet, mert ha megtanulok egy csomó ilyen dolgot, akkor nő az önbizalmam is, ami rám férne. Van egy ember a rendőrségen, aki szokott embereket kiképezni, ő vállalna engem is. Nem Batmen vagy pókember akarok lenni, sem számkivetett, csak nagyon tetszenek az ilyen dolgok. Vadászni, íjjal lőni, felhasználni olyan dolgokat amit a természet adott és kiszolgáltatva megélni a semmi közepén.. Ez elég fura, tudom..

És igen, az s igaz, hogy 15 évesen mindig mást akarok, de tényleg nincs más olyan dolog ami érdekel. Nem járok bulizni, nincsenek nagyon barátaim, nem fiúzok, nem lázadok.. Nekem ez tetszik, és szeretnék valamit végre végigcsinálni. És ez lesz az!:)

2013. márc. 3. 17:07
 6/8 anonim ***** válasza:
46%

menjél el MMA-zni :D azt még én sem merem, meg hülyeségnek tartom de próbáld ki, tuti azért nem fognak hülyére verni :D

Én testépítő akarok lenni

F19

2013. márc. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Testépítő? Szuper..:) Sok sikert!:)

2013. márc. 3. 19:31
 8/8 anonim válasza:
Elmehetnél kung-fu t tanulni. Minnél korábban elkezded annál jobb. Aztán majd idővel minden kialakul. Ne siettesd a dolgot. Ha ez az utad úgyis végigjárod. Idővel, ha még nem untál rá és elég képzett leszel elmehetsz a rendőrakadémiára(vagy a hadseregbe). Ha kijártad jelentkezhetsz testőrképzőbe is. A legprofibb testőröket izraelben képezik ki! Vagy ha nagyon extrém kalandra vágysz ott az idegenlégió. Leszolgálsz 5, 10 évet nyugdíjaznak. És akkora nyugdíjad lessz, hogy élhetsz mint a király. Mellette elmehetsz testőrnek. Idegenlégiós múltal nem lesz nehéz.
2013. szept. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!