Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

3 éve festem szőkére a hajamat, általában 2 havonta 1x. Eredeti hajszínem sötétszőke, ammóniamentes festéket használok, a létező összes módot kipróbáltam az ápolásra (szilikonos/szilikonmentes ápolók, olajak, fejbőrmasszázs, 100% vaddisznósörte kefe, nincs vasalás/göndörítés, szárítás, stb) A táplálkozásom és életmódom teljesen oké, mégis töredezik a hajam, szálkás, vékonyszálú. 2 árnyalatot világosít a festék csak, és nem festem gyakran, így mi lehet a baj? A probléma az, hogy az eredeti színem nagyon szürkés, és totál vállalhatatlan vagyok vele.

Hallottam a hennázásról, és már 6 hónapja nem festettem a hajat, vajon tényleg olyan jó? És mennyire tudom befolyásolni a színt ( eperszőkére, világos meleg barnára gondoltam...)



2013. szept. 15. 22:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Lehet enyhíteni a színen, de az eredeti hajszínt nem világosítja, nem tudom, tudod-e.
2013. szept. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
tudom:)
2013. szept. 17. 16:03
 13/14 anonim ***** válasza:

Unokatesómnak is ilyen. Sokszor váltogatta, de aztán visszatért az eredetijére! Nincs semmi baj azzal a színnel! :)


21f

2013. szept. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Teljesen mindegy, én sosem fogom ezt szeretni, ezért nem is ezt kérdeztem. Mindenesetre köszönöm a válaszokat!:-)
2013. szept. 17. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!