Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Erre tényleg ennyire irigynek...

Erre tényleg ennyire irigynek kell lenni? 12/L (többi lent)

Figyelt kérdés
Már 9 évesen megjött nekem, 10 évesen már A-s mellem volt, negyedikben meg már C-s kellett, és úgy néztem ki, mint egy hetedikes. Most 12 éves vagyok, és 75D-s melltartót kell hordanom. Anyukám meg a nővérem tök irigyek rám, hogy nekem ennyi idősen ekkora mellem van, nekik meg nem, stb. Mit tehetnék? 12/L

2014. szept. 28. 14:24
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
És nem vagyok túlsúlyos.
2014. szept. 28. 14:27
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Semmit, mit tudnál tenni? Ha azt nézzük, hogy a mellmérettől függ, hogy kell-e dolgoznod az életben, akkor valóban irigylésre méltó :D Remélem nem leszel olyan idióta, hogy erre építed a jövőd.
2014. szept. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
24%

Semmit sem tehetsz, ez van. Nekem 70D, szóval kb tudom, miről beszélsz. Esztétikus, meg sokan irigylik, de engem speciel sok mindenben akadályoz. (Sporttevékenység, ruhavásárlás...fürdőruhát sose találok olyat, aminek az alja meg a fölsője is jó)

Most egy ismerős csaj panaszkodott, hogy ő lefogyott, és lement a melle is, nekem hogyhogy még mindig van. Sajnos nekem 10kg fogyás után sem változott, pedig örülnék egy kicsivel kisebbnek.

2014. szept. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3-as: egyetértek, én is nagyon irigy tudok lenni a többi lányra, akinek közülük a legnagyobb, annak is csak A-s. Engem meg minden fürdőruha szorít. Meg már női ruhákat kell hordanom, mert a 14-15 éveseknek való se jó rám a melleim miatt. :/
2014. szept. 28. 15:04
 5/14 anonim ***** válasza:
63%
Már 12 évesen 75D? Bele se merek gondolni, később micsoda bombázó lesz belőled.
2014. szept. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
28%
Én azt nem értem miért vannak annyira oda a mellek miatt az emberek... lehet nagy mellel is ronda valaki, és kicsivel is gyönyörű, nőies... teljesen lényegtelen a mellméret. Semmi nem ezen múlik.
2014. szept. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
30%
Egyáltalán nem értek egyet az utolsó válaszolóval, nagyon is lényeges a mellméret. Ahhoz, hogy valaki igazán nőies legyen nagy mellek kellenek.
2014. szept. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nővérem 14 éves, neki 75A-s. Most mit mondjak? :D
2014. szept. 28. 18:53
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha nem 12 éves lennél, már írtam volna privit :D
2014. szept. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kamu lányok hogy elírogatnak egymásnak, mi? :DDD 12 éves lányok nem így fogalmaznak és nem ennyire mell specifikusak. Idióták :)
2014. szept. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!