Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Erre tényleg ennyire irigynek...

Erre tényleg ennyire irigynek kell lenni? 12/L (többi lent)

Figyelt kérdés
Már 9 évesen megjött nekem, 10 évesen már A-s mellem volt, negyedikben meg már C-s kellett, és úgy néztem ki, mint egy hetedikes. Most 12 éves vagyok, és 75D-s melltartót kell hordanom. Anyukám meg a nővérem tök irigyek rám, hogy nekem ennyi idősen ekkora mellem van, nekik meg nem, stb. Mit tehetnék? 12/L

2014. szept. 28. 14:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Értelmes családod lehet ha ilyenekkel vannak elfoglalva.
2014. szept. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
#10: miből gondolod, hogy kamu a kérdésem? Egyrészt én mindig is érettebb voltam a koromnál, másrészt ez nekem tényleg komoly gond, mert mindig megkapom suliban, hogy nekem milyen nagy. Úgyhogy egyáltalán nem kamu kérdés!
2014. szept. 29. 16:31
 13/14 anonim ***** válasza:
kééépet !!
2014. szept. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hát így elolvasva azt mondom húúb....eg!! :D


Viccet félretéve. Szerintem igen irigylésre méltó (legalábbis férfiszemmel mondom ezt), de nyilván nem mindenkinek. Szerintem fogadd el magad úgy ahogy vagy. Majd az idő választ ad mindenre. Az is lehet pár év múlva csökkenni fognak a méreteid, de az is lehet, hogy még nagyobbak lesznek. Akik meg irigyek rád azok legyenek azok ennyi. Nem mindenki nézhet úgy ki és rendelkezhet ilyen méretekkel (ráadásul ennyire fiatalon) a leírásod alapján mint te.

2014. szept. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!