Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy okos, intelligens, kedves...

Egy okos, intelligens, kedves és szép lányt a cicababás külső miatt undorítónak-, vagy irigylésre méltónak véltek? Mi a véleményetek az ilyen nőkről?

Figyelt kérdés
2010. febr. 4. 18:22
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
naná..
2010. febr. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:

Miért, te ilyen lányokat nem láttál még?? Na jó, nem kell válaszolnod...

Ha a kérdésre nem tudsz normális választ írni, inkább ne is próbálkozz!

Köszönöm!

2010. febr. 4. 20:39
 13/37 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam ezzel mint te,amikor fiatalabb voltam,azt hittem magamról hogy milyen jocsávó vagyok,én vagyok a Mr. tökéletesség de később rájöttem hogy tévedtem,csak bemagyaráztam magamnak és elhittem.

De most viszont tényleg nagyon jó vagyok:D

2010. febr. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
Ez a te történeted, az enyém meg teljesen más, ezt elhiheted nekem!!
2010. febr. 4. 21:35
 15/37 anonim ***** válasza:
100%

A szépség nagyon relatív.....Eva Longoria is elismert gyönyörű nő,mégis van akinek nem tetszik.

Okos,intelligens,ráadásul kedves gyönyörű arcú,szép testű marha cicás csaj nincs a világon és ezt ne akard megmagyarázni,vagy te vagy nagyon oda ezért csajért,vagy önimádó vagy és itt sztárolod magad egy ANONÍM oldalon és már az elején kijelentetted,hogy képet nem raksz ki:D De gondolom nem magadról beszélsz. Minden jót.

2010. febr. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
67%
Hát nem tudom, mert ha valaki intelligens, akkor pl. nem csináltat magának szőke póthajat, mert tudja, hogy az eredeti hajával is lehet szép (sőt: csak azzal).
2010. febr. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
51%

Ha ilyeneket irogatsz magadról:

"nagyon szép arc és tökéletes testalkat (már akinek tetszik a nem túl magas, kis vékonyka, de nem csontváz lány), hosszú szőke (nem fehér) haj és télen fehér, nyáron barna bőr, csinos öltözködés...kedvesség, intelligencia sugárzik a lányból, érzékeny és jószívű."

Akkor mégsem vagy tökéletes,...BEKÉPZELT VAGY!Nem kicsit...NEGYON!!!

2010. febr. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
66%
Aki úgy néz ki mint a többi 6milliárd ember, azon átnézek. Nem érdekel, hogy okos meg szép, ha úgy néz ki, mint egy plázap!csa, akkor vagy átnézek rajta, vagy kiröhögöm az ilyet... Szánalmas már.
2010. febr. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:

Saját a hajam, bocsi... :p :)

És nem vagyok beképzeld, hanem elmondtam az igazat, de mit is vártam...semmit!!

Sziasztok, köszi a válaszokat!!

2010. febr. 5. 17:13
 20/37 anonim ***** válasza:
71%
Csak is az intelligenciádat tükrözi az írásod...
2010. febr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!