Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy helyes...

Miért van az, hogy helyes vagyok, de nem lájkolják sokan a profilképemet? 20/f

Figyelt kérdés

2015. júl. 30. 13:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Azért mert nem kedvelnek, ez adódhat féltékenységből de csak szimplán a személyiségedből, lehet pl nagyon el vagy telve a külsőddel. 16L
2015. júl. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
az igaz, hogy lehet irigyek rám :DD csak furának tartom, hogy egy csomó bűnronda képén van 100 lájk :D
2015. júl. 30. 13:18
 3/13 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értettem soha, de teljesen mindegy, annyira nem fontos nem kell vele foglalkozni. Aki szerint jól nézel ki és kedvel majd elmondja és kész. Első voltam.
2015. júl. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

figyi, a prof.kép lájkolásnak több oka is van, többek között ezért lájkolnak profilképet:

- kedvelik az adott személyt

- jó a kép, jó minőségű (és itt nem azt értem, hogy szép ember van rajta, hanem maga a kép minőségi)

- jó a beállítás (az se egy jó prof. kép, ha teljes alakod van rajta, és száz méterrel távolabb vagy, és az se, ha az egész arcod belelóg)

- menő vagy (rusnya ember is lehet menő...)

- sokan szeretik a személyiségedet

- plusz az is dobhat a dolgon, ha nem egy tükör beállított, saját magad fotózta képről van szó, hanem mondjuk fesztiválon voltál, és ott lekapott egy fotós :)


nem te vagy az egyetlen helyes pasi, akinek kevés lájkja van az oldalán. többek között a szépség azért nem nyom annyit a latba, mert ugyebár mindenki szubjektíven ítéli meg, hogy ki szép és ki nem.


amúgy meg, 20 évesen miért foglalkozol ezzel?! a 12-15 éves tiniknek megértem, hogy fontos, no de egy (majdnem) felnőtt férfinak? téged ez komolyan ennyire "bánt"?

2015. júl. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Lehet mégse vagy olyan helyes.
2015. júl. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem írtam azt, hogy bánt, csak nem értem és gondoltam, itt választ kapok. :) Nekem fontosabb dolgok számítanak ennél. :)
2015. júl. 30. 13:27
 7/13 anonim ***** válasza:
Lehet kevés az ismerősöd. :D
2015. júl. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
aha, ha nem lenne neked ez fontos, akkor nem tetted volna fel a kérdést, hanem csak továbblapoztál volna ;)
2015. júl. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 opened paradise ***** válasza:
Az utolsónak igaza van,dettó ugyanez jutott eszembe.
2015. júl. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szoktad lakolgatni masok kepet? Ha egyaltalan nem akkor az is az oka. Mert ez igy megy egyeseknel...ha te se akkor o se
2015. júl. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!