Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, Fiúk! Ti mennyire...

Lányok, Fiúk! Ti mennyire veszitek figyelembe a magasségot? Zavarna ha a pasitok alacsonyabb / csajotok magasabb lenne nálatok? Leírnátok, hogy ti illetve a párotok milyen magasak vagytok (exeket is lehet).

Figyelt kérdés
Tudom hogy voltak hasonló témájú kérdések, de engem a te válaszod is érdekel, nemet is írjatok értelemszerűen ha nem gond.

2015. aug. 1. 10:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sokaig tetszett egy lany de nem mertem meg csak beszélgetni se vele mert magasabb volt es zavart aztán 14 voltam kb es mar egy két centivel magasabb voltam mind o akkor mar ismerkedtem vele aztán nem sokra ra ossze jöttünk es hirtelen megnottem. Most vagyok 191 magas labujhegyen se tud megpuszilni. Azota is eggyütt vagyunk 17/f
2015. szept. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Ha "szerelem első látásra" akkor egyértelműen nem azt nézzük. Viszont azért engem egy kicsit zavarna..akkor magassarkút sem vehetnék fel még alkalmakkor sem.
2015. szept. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!