Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Orr piercinggel kapcsolatos...

Orr piercinggel kapcsolatos kerdesek. (? )

Figyelt kérdés

Lenne par kerdesem.:) Tudom hogy egyszerubb lenne bemenni a szalonba es megkerdezni, viszont altalanossagban erdekel, szoval nem a pontos informacio erdekeben kerdezem.


Eloszo is: 15 eves vagyok (2 honap es 16), es orr pc-t szeretnek. A kerdesem pedig az lenne, hogy a legtobb szalonba, szulonek jelen kell lenni?!

Hogy megy ez? Nem hiszem hogy eljonnenek velem, szoval..

Megoldhato hogy ha nagyon szukseges a beleegyezes akkor az telefonon legyen lerendezve?


A masik: Mindenkepp szuratni fogom, a loves szoba sem johet.. Ha jol tudom, tesznek be eloszor is karikat, (ez igaz? Altalanossagban), es ha igen, akkor en valaszhatom ki milyet szeretnek?

Mennyivel lassabban gyogyul, mint a sima kis potty?

Nektek mi a velemenyetek rola?:)

(Azert csinaltatom mert nekem tetszik, nem azert hogy masnak megfeleljen.) koszonom a valaszokat



2015. aug. 29. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes hogy szúratod és nem löveted :) Tudomásom szerint 18 év alattiaknak csak szülő jelenlétével csinalnk pc-t vagy egy nyilatkozatot kell kitölteni telefonszámmal amivel felhívjak anyukádat vagy apukádat h tényleg tudnak e rola de 16 év alatt kötelező hogy az egyik szülő jelen legyen ... (de nyugi ez szalononkén változhat). Ha jól tudom raknak karikát is és segítenek kiválasztani a számodra megfelelőt . Gyógyulási ideje kb 4-6 hét. Nekem nagyontetszik a kis karika pc orrba :D de szerintem várjál meg 1-2 évet (így kevésbé fognak belédötni pl tanárok)
2015. aug. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszod! 😊 hat, egy evet nem hiszem hogy tudok varni (:p) de a szulinapomat akkor megvarom.^^ tanarok kozul csak 2-3 van akivel nem egeszen jo a viszonyunk, az o velemenyuk nem is erdekel. De koszonom;)
2015. aug. 30. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!