Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyaan tudnam a mellemet...

Hogyaan tudnam a mellemet megnovelni legalabb 2merettel nagyobbal? Termeszetes maszazsal vagy gyogyszerrel? Ha gyogyszer akkor melyikkel?

Figyelt kérdés

12evesen eszre vettem hogy csomo nott a mellembe es faj.na mentem anyumhoz a hirrel hogy vegre nol a mellem..

De hat..

Nem nott...

Vagyis elvileg igen..de nem sok latszott..

Mindig picit nott.nagyon minimalisat.aztan leallt a novekedes.

Mar 17eves vagyok es akkora a mellem hogy melltarto se kaphato ra.push up se..semmien..

Mar nem birom.fiunak hivnak.nevetnek rajtam.cikiznek..es nem is ez.mert ez nem erdekel.akarhova nezek mellek.mindenhol.boltba bemegyek.ruhat nemtok venni.rosszul all a mell hiany miatt..

Nyaron strandra alig merek menni..

Es hiaba mondja pasim hogy eleg neki ez az ici pici..tudom hogy nem..beszeltunk szilikonrol.mondta hogy ha lesz mellbe akar b@$zni..tehat vagyodik a nagy mellre hogy ezt csinalhassa...

De gondolkodtam..felek a szilikontol..mivan ha kidurran es meghalok mergezestol?

Meg hat azzal hason se tok aludni mer kidurran..

Kedvenc sz€x pozaim se mukodnenek felve hogy kidurran..

Meg a termeszetes mell megis csak jobb...hogyan tudnam novelni??valami gyogyszer?vagy masszazs? Esetleg oyan etelt egyek ami beinditja a hormonok mukodeset?van egyaltalan oyan?barmi megoldast szeretnek barmit csak legalabb a legkisebb melltarto amit az altalanos boltokba lehet kapni legyen jo!

17/L


2016. márc. 29. 02:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Hát... ezek szerint a gondolkodásod is a 12 éves szinten van.
2016. márc. 29. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de te szörnyen buta vagy :/ Ahelyett, hogy mellbeb*száson fantáziálsz, inkább próbálj meg némi tudást összeszedni. A mellméret ugyan nem, de az IQ kis mértékben növelhető.
2016. márc. 29. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha ez komoly, amit kétlek, akkor rém hülye vagy, inkább ezzel foglalkozz mert emiatt bántanak/cikiznek gondolom, a mellméret meg teljesen lényegtelen, elég megnézni a híres modelleket, gyönyörűek, jól áll rajtuk bármi, pedig semmi mellük nincs. Mellnövesztő szer meg nem létezik.
2016. márc. 29. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
0%
Irtam privibe van ra gyogyszer!
2016. márc. 29. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Amit leírtak mind igaz. De miért néznek fiúnak. ? Szerintem próbálj úgy viselkedni mint egy lány. Járj lányos ruhába.
2016. márc. 29. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm hasonló gondokkal küzdött, mint te. B kosarasra csináltatta meg szilikonnal, nem durrant ki. Egyetlen szilikonmellű ismerősöm sem panaszkodott még, hogy nem tud hason aludni, nem működnek szexpózok vagy bármi.
2016. márc. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
17 évesen tényleg ilyen sötét vagy? szerinted ha lenne ilyen módszer, élnének még nulla mellű nők? istenem.. műtét van és kész, az ilyen hülyeségek nem működnek, csak a pénzt húzzák le velük a hozzád hasonló ostobákról. amúgy meg a szilikon nem fog csak úgy 'kidurrani'..
2016. márc. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Neked inkább pszichológus kell. Igazából a barátodat egy fokal jobban sajnálom: nagyon s..r érzés, amikor nem hisznek az embernek.
2016. márc. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A bajok itt nem kicsik...

Szerintem is inkább egy pszichológust kellene keresned, mert kóros önértékelési zavarban szenvedsz.

Komolyan, a lányok mell-hisztije még rosszabb, mint az önértékelési zavaros, kiskukijú fiúk siránkozása. Főleg, hogy az egy méret alatt már tényleg okozhat problémát, ezzel szemben nem kevés olyan férfi van, akit nem zavar még az extrémen kicsi mell sem, sőt, olyanok is vannak, akiknek ez kifejezetten bejön. Igen, olyan férfiak is vannak, jó, tény, hogy nem olyan sokan, de vannak jónéhányan, akiknek tetszik, ha egy nőnek alig van melle.


Az, hogy nemes egyszerűséggel nem hiszel barátodnak, az valamit bizony jelent. Tudod, mit? Bizalmatlanságot.

Nem tudom, ki hogy van vele, de én nem szívesen élnék egy olyan kapcsolatban, ahol a barátnőm inkább hisz a képzelgéseinek, mint az én szavamnak.

De a te tested, tegyél vele, amit akarsz. Csak majd ne lepődj meg, ha netán a pasidnak mégsem fog tetszeni.

2016. márc. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell pszichológushoz küldeni, lehet, hogy tényleg nagyon kicsi a melle, abnormálisan kicsi, akkor csak a szilikon segít. Ha már melltartó sincs rá, az nem A meg B kosaras kis mell, hanem konkrétan nincs melle. Megesik az ilyesmi, ugyanolyan zavaró, mintha hiányozna a fél szeme, a sok hülye meg pszichológushoz küldené műszemes helyett.
2016. márc. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!