Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyaan tudnam a mellemet...

Hogyaan tudnam a mellemet megnovelni legalabb 2merettel nagyobbal? Termeszetes maszazsal vagy gyogyszerrel? Ha gyogyszer akkor melyikkel?

Figyelt kérdés

12evesen eszre vettem hogy csomo nott a mellembe es faj.na mentem anyumhoz a hirrel hogy vegre nol a mellem..

De hat..

Nem nott...

Vagyis elvileg igen..de nem sok latszott..

Mindig picit nott.nagyon minimalisat.aztan leallt a novekedes.

Mar 17eves vagyok es akkora a mellem hogy melltarto se kaphato ra.push up se..semmien..

Mar nem birom.fiunak hivnak.nevetnek rajtam.cikiznek..es nem is ez.mert ez nem erdekel.akarhova nezek mellek.mindenhol.boltba bemegyek.ruhat nemtok venni.rosszul all a mell hiany miatt..

Nyaron strandra alig merek menni..

Es hiaba mondja pasim hogy eleg neki ez az ici pici..tudom hogy nem..beszeltunk szilikonrol.mondta hogy ha lesz mellbe akar b@$zni..tehat vagyodik a nagy mellre hogy ezt csinalhassa...

De gondolkodtam..felek a szilikontol..mivan ha kidurran es meghalok mergezestol?

Meg hat azzal hason se tok aludni mer kidurran..

Kedvenc sz€x pozaim se mukodnenek felve hogy kidurran..

Meg a termeszetes mell megis csak jobb...hogyan tudnam novelni??valami gyogyszer?vagy masszazs? Esetleg oyan etelt egyek ami beinditja a hormonok mukodeset?van egyaltalan oyan?barmi megoldast szeretnek barmit csak legalabb a legkisebb melltarto amit az altalanos boltokba lehet kapni legyen jo!

17/L


2016. márc. 29. 02:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! Itt nem az a lényeg, hogy pici mellé van e vagy sem, hanem az, hogy ostoba. Aki annyira nincs tisztában az emberi test működésével, hogy azt hiszi, hogy masszázzsal és gyógyszereknek 2 mérettel megnövelheti a mellét, az egész egyszerűen idióta.

Minden épeszű ember tudja, hogy ezen max a plasztikai sebész segít. Ja de ugye naponta durrannak ki szilikon mellek...

2016. márc. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!