Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudom, ciki. Az egesz osztalyo...

Tudom, ciki. Az egesz osztalyom csufol emiatt, amit lent leirtam. Esetleg van olyan etel vagy valami, ami felgyorsithatja a mellem novekedeset?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok. Senki ne higgyen ribinek, nem vagyok olyan aki azért akarja hogy nőjőn a melle hogy a fiuknak tetszen. Nem. Elég vékony alkat vagyok. 163 cm es 41 kg. Az osszes osztalytarsamnak van melle csak nekem nincs. Csufolnak hogy nekem sose lesz stb..nagyon rosszul esik. Esetleg ha valaki tudna tanacsot adni..:(

2016. jún. 12. 22:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

25 éves korig nő?! Nem is tudtam..Akkor még van esélyem, hogy lesz valaha mellem...

22 vagyok most és nincs mellem, ugyhogy szerintem, hogy 12 évesen nincs az még nem gáz..

2018. okt. 19. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!