Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak szerintem nagyon gáz...

Csak szerintem nagyon gáz amit Viszkok Fruzsi csinál?

Figyelt kérdés
Szóval először is tudom hogy sokan szeretitek én is megnézem egy-két videóját de úgy elgondolkodtam azon hogy kap ilyen igyen ruhákat külföldi oldalakról és ha valami nem tetszik neki eladja azt amit ő ingyen kapott.Hogy lehet valaki ilyen pofátlan?!Nem tudom még hogy más YouTubeos csinálja e még ezt de hát könyörgök...mindent ingyen kap és még van pofája pénzt csinálni ilyen szar gagyi minőségű ruhákból is.Meg úgy alapból olyan beképzelt közben kimerem jelenteni hogy a cuccai 70 százalékát ingyen kapja.

2016. júl. 21. 09:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 anonim ***** válasza:
20%

A BrightWhite fogfehérítőt sok ismerősöm kipróbálta és

nagyon szép lett az eredmény, én magam láttam és semmi

negatív elváltozás nem történt. A lézeres szőrtelenítéssel

nincsen semmi baj, teljesen hatékony, magam tapasztaltam.

A Scholl talpreszelőt is kipróbáltam, egyáltalán nem

fájt és tökéletesen sima lett utána a talpam. Vannak

olyan fogorvosok is akik nem ajánlják az otthoni

fogfehérítést, tény és való, én nem is akarom kipróbálni,

maradok Colgate White fogkrémnél, de sokaknak bevált. Rossz terméket, ami árt azt biztosan nem reklámozna.

2016. júl. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/75 A kérdező kommentje:
#21, És ezt ki kérdezte?Erről szó sem volt.
2016. júl. 23. 15:57
 23/75 anonim ***** válasza:
45%

Ezt írta egy lány: Nem az visszataszító benne hogy a Coca-Cola-t reklámozza, ha nem olyan termékeket, amik nyilvánvalóan rosszak pl. BrightWhite fogfehérítő, Scholl sarokreszelő, lézeres szőrtelenítő. Szóval hülyének nézi a nézőit, és a feliratkozóit, mert olyan termékeket reklámoz nekik, amik rosszak, és nem válnak be, csak is pénzért. Mehetne ennyi erővel akár egy Teleshop-ba is reklámozni. Amúgy meg ilyen munkának bárki örülne, néha készít egy pár, jelentéktelen videót, és megél belőle.



Ezért írtam le ezeket, hogy tudjátok, hogy igenis

jó dolgokat reklámoz Fruzsi. Volt erről szó. :)

2016. júl. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/75 A kérdező kommentje:
Én egyet értek azzal aki azt írta.És itt most főleg arról van szó hogy az ingyen kapott szar ruháit van képe pénzért eladni mikor mindenki tudja hogy ingyen van.És ő nem a pénzért csinálja?Ha nem azért csinálná akkor miért csinál még ebből is pénzt...szánalom amúgy arra lenne esze hogy normális dolgokból csinál pénzt vagy adományozzon néha napján ha már ennyire kedves lenne.
2016. júl. 23. 18:10
 25/75 anonim ***** válasza:
27%

Attól még lehet valaki egy jó, becsületes, kedves

ember, mert éppen nem adományozza el, hanem eladja

a ruháit. Szerintem nem követ el semmi rosszat

ezzel a cselekedetével. Illetve nagyon ritkán szokott

az lenni, hogy ingyen kap ruhákat, az esetek 95%-ában

saját pénzéből kifizeti a teljes árat. Minden videós

szokott kapni ingyen dolgokat, legyen az ruha, smintermék

vagy elektronikai eszköz, bármi. Ha kapnak valamit ingyen

azt kizárólag hirdetés szempontjából kapják meg. Szerintem

azt az 500-600 Ft készpénzt ne sajnáljuk tőle, mert

például a kamera amivel videóz az eléggé drága, és nem,

nem ingyen kapta, megvette a pénzéből, plusz még álványokat is vásárol mellé, illetve vlog kamerát, kizárólag, hogy a követőinek minél jobb minőségű videókat töltsön fel. Semmi rossz nincs abban amit csinál, látszik

Fruzsin, hogy szereti azt amit csinál, és ha nem is kapna érte egy forintot se, akkor is csinálná ezt az egész videózást. Minden "ismertebb" videós kap ingyen dolgokat, és a reklámozásáért pár száz forintot. Onnan tudom, hogy csak ennyit, mert UNFIELD egyik videójában őszintén elmondta, hogy ne legyen már baj, hogy kap valamiért 500-600 Ft-ot, mert a videó megszerkesztése nagyon sok idő, plusz egy csomó mindent vesz a videózáshoz, ebben semmi baj nincs.

2016. júl. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/75 A kérdező kommentje:
Nagyon nem érted miről van szó.Mindegy nem vitatkozom mert tudatlan vagy.Meg persze UNFIELD teljesen más.Ő teljesen más videókat csinál őszintén ő a kedvenc videósom mert azért az ő videóin látszik mennyit dolgozik velük.Még mindig arról van szó hogy felfoghatnád hogy ő minden ilyen kínais haul ruha videóban a ruhákat ingyen kapta..de látom nem bírod felfogni. Eriggy máshova okoskodni b+ még ha legalább tisztában lennél a dolgokkal.
2016. júl. 23. 18:45
 27/75 anonim ***** válasza:
73%
Dancsó Péter profi videós, de nem Viszkok Fruzsi. Ő hogy ha ezzel is keresi a kenyerét nem sajnálom, mert ő tényleg kreatív, vicces, egyedi videókat csinál, amiknek már a kiötletelése is időbe telhet. De Viszkok Fruzsi mi? Sminkelni nem tud, ha már annyira azt mutatja a videóiban, valójában mindig ugyanolyan videókat csinál csak más körítéssel. Azt is hogy nyáron mit kell vinni nyaralni is minden évben ellövi.
2016. júl. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/75 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon el vagy tévedve kislány :D

Azért reklámoz, mert megkérik rá? XDXDXD

Ebből él, ugyanis elég jól fizetnek az ilyen reklámokért.

2016. júl. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/75 anonim ***** válasza:
32%

#26: Nagyon is tudom mire célzol, volt mikor én is

így vélekedtem Fruzsiról, de nem hangoztattam. :)

Milyen intelligens lehetsz "eriggy innen b+".

Szépen beszélsz lány létedre. ;) Ó, és nem vagyok

tudatlan, ezt csak úgy megsúgom, az a helyzet, hogy

szinte az összes magyar ember ilyen ítélkező típus,

akik csak a hibát látják meg a másikban és csak

kritizálni tudnak, de hát ez van. Nem idegesítem fel

magam egy ilyen emberen, nem éri meg, én ennél okosabb

vagyok. :) Ha nem tetszik Fruzsi munkássága, akkor

ne nézd! Nekem sem tetszik pár videós munkássága, és

nem szoktam dislike-olni senkinek a videóit és nem

szoktam kommentben szidni őket, ha valaki nem érdekel,

akkor nem érdekel és kész.

2016. júl. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/75 anonim ***** válasza:
8%

#28: Kislány? :) 21 éves vagyok, szerintem már nem vagyok

kislány.

2016. júl. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!